Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Keresni fog? Részletek lent.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresni fog? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Buliban volt egy srác, akivel már az este elején is beszélgettem, aztán kicsit jobban betöltött (de nem vészesen), és segítettem neki kijózanodni. Vittem neki vizet, kaját, ő pedig megköszönte mindig. Próbáltam altatni is, de a zene miatt nem ment, viszont összeölelkezve voltunk két fotelben. Puszilta a kezem, meg a fejem, de nem hagytam, hogy megcsókoljon. Végül már szinte teljesen józan lett, beszélgettünk és ő próbált engem elaltatni. Azután mennem kellett, mondta, hogy maradjak, szeretne megismerni. Búcsúzkodtunk, elmondtam a nevem, hogy jegyezze meg, ő is az övét, elköszöntem, de aztán technikai okok miatt visszamentem, odajött hozzám, mesélt egy kicsit az életéről, aztán felkért táncolni. Már alig voltak emberek, táncolni meg aztán végképp nem táncolt senki, nekünk sem nagyon ment, de azért még jó volt :) Aztán leültünk egy fotelra, átkarolt, fogta, nézegette a kezem -meg a körmöm- , aztán szóltak, hogy mennem kell. Elköszöntem, átölelt, adott puszit (arcra), aztán elmentem.

Tehát nem volt csók, taperolás, csak szimpatizáltunk. Rendes srácnak tűnt, nem szeretném elszalasztani, de hiú ábrándokba sem akarom magam beleélni.

Szerintetek lehet belőle valami?



2016. jan. 1. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
valószínüleg
2016. jan. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát mikor még csak az elején olvastam, hogy részeg volt gondoltam ebből semmi nem lehet, de aztán elolvastam azt is, hogy józanul is olyan volt így szerintem lehet belőle valami. Írj neki és beszélgessetek. Egy talit is szervezhettek :)
2016. jan. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ő nem keres, te is kereshetnéd :)
2016. jan. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pls lehet azer nem tugya ki az mer anyira reszeg volt v a fiu volt anyira rezsek, de mien buli ez még emlékeztek rá?
2016. jan. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"adott puszit (arcra), aztán elmentem."

Neked ez ilyen könnyen megy?


Viccet félretéve, biztos lehetsz benne, hogy keresni fog a fiú.

2016. jan. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!