Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit kezdenétek a helyzettel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit kezdenétek a helyzettel?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon jó barátnőm, akit 2 év ismerettség után közel egy évre elveszítettem, mert bevallottam neki, hogy szeretem. Kb. 1 hónapja újra jóba vagyunk, de bennem újra fellángolt valami, de nem tudom kiverni a fejemből, mindig azon filózok, hogy mi nincs meg bennem, ami abba megvan akibe fülig bele van habarodva. Ti ezek után újra barátok lennétek, vagy teljesen elfelejteni, és minden kommunikációt megszakítani vele??

2015. dec. 27. 21:48
 1/7 Kenzo Tenma ***** válasza:
Ha nem tudod ezt rendezni magadban, akkor lehet jobb, ha megszakítod vele a kpcsolatot. Persze kérdés, hogy okoz-e ennyi feszültséget a kapcsolat. Mérlegelj, hogy megéri-e továbbra is beszélned vele.
2015. dec. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem már önmagában ez a gondolkodás az, ami taszító lehet :) "mi nincs meg bennem, ami abba megvan ..." ehelyett nem lenne egyszerűbb úgy hozzá állni, hogy "mi van meg bennem, ami abban nincsen?" sokkal magabiztosabbnak tűnnél a lány előtt, hogyha tisztában lennél az értékeiddel, stb...:D
2015. dec. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Honnan tudod,hogy fülig bele van habarodva? Ő mondta?
2015. dec. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudtam róla, mert elmondta.. De amikor meg elmondtam neki az elején, hogy csak kihasználja, nem tetszett neki, de utána meg ott mondta, hogy csak kihasznált, én meg akkor na ugye megmondtam, és akkor össze is vesztünk ezen.. De ami a legjobban fájt, hogy egy szinte teljesen ismeretlennek hamarabb elmondta, hogy mi baja van, mint nekem amikor én mindenben csak Segítettem.. Tehát, akár ki is mondhatjuk, hogy kihasznált, pedig mindent meg tudtam volna neki adni..
2015. dec. 27. 22:00
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem volt egy ilyen ismerősöm, én 1,5 év ismertség után elkezdtem úgy komolyabban közeledni hozzá, de elutasított, és ment tovább a bartáság mintha misem történt volna, nem értettem mi volt az ami nem tetszett neki bennem...

Ez az egész úgy oldódott meg, hogy megszakítottam vele a kapcsolatot, mivel elég sok nőt elutasítottam miatta míg ő tetszett nekem.. idén nyáron megmondtam neki hogy én nem akarom tovább tartani a kapcsolatot vele, nagyjából megértette és most köszönőviszonyban vagyunk mivel egy utcával arrébb lakik XD

2015. dec. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egyetlen ex-szel sem szabad a kapcsolatot fent tartani. Soha.
2015. dec. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem nevezném ex-nek..
2015. dec. 29. 07:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!