Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyében?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyében? Hobbi vagy párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A legjobb barátnőm teljesen kétségbe van esve. Évek óta hegedül, egy zenekar tagja, amit szinte a második családjának tekint. A barátja azonban ezt nem nézi jó szemmel, azt akarja, hogy hagyja abba a zenekart, amit a barátnőm meg is ígért, de képtelen betartani, mert túlságosan is szereti a zenekart. Ismerem a srácot, tudom, hogy képes lenne szakítani ezért a barátnőmmel. Ti hogy döntenétek? Próbáltak már egyezkedni, de a fiú nem enged. Én már leírtam neki a véleményemet, miszerint ez a kapcsolat ennyit is ér akkor, ha egy hobbi miatt képes lenne szakítani a barátja, de a barátnőm tényleg nagyon szereti, és állítólag a srác is őt.

Elnézést, ha zavaros lett, ha van még kérdésetek, szívesen válaszolok rá. Én próbáltam nem belefolyni a kapcsolatukba, hagyni, hogy ők oldják meg a dolgokat, de már voltak hasonló problémák azzal, hogy barátnőm másokkal több időt tölt, mint a barátjával.

Barátnőm nemrég töltötte be a tizenhatot, a srác pedig hamarosan be fogja, ha ez esetleg segít még valamit.

Köszönöm mindenkinek a választ!:) Remélem, érthető a probléma.



2015. dec. 17. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha érett lenne a srác agyilag, akkor rájönne, hogy ha a barátnője valamit szeret, akkor abban támogatni kéne, nem pedig eltiltani tőle, amivel ráadásul meg is bántja.

A barátnőd helyében én a zenélést "választanám", a srác meg mehet amerre lát.

2015. dec. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az első válaszát. Ha nem tudja elfogadni a barátja a hobbiját amiben semmi kivetnivaló sincs, akkor mehet amerre lát.
2015. dec. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy elküldeném a fenébe az ilyen zsarnok hülyegyereket.

Csak 16 éves a lány, rengeteg JÓ pasija lehet még.

2015. dec. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nyilván a zenét választanám.


1. Ha zenélni akarok, akkor zenélek, ez evidens. Max. olyanok állhatnának az utamba, hogy megbetegszik a kezem vagy valami szuper munkám van, ami mellett nem érek rá (ilyen munkát én ugyan nem végeznék, mert nem is tudnék, nekem KELL pihenés, szabadidő, hobbi).


2. Ha a srác emiatt szakítana vagy egyáltalán csak rossz szemmel nézi a hobbim, akkor imkompatibilisek vagyunk és menjen minél hamarabb, ne pazarolja az időmet. Elképesztő, mit nem képzel magáról s ez egyértelmű, nem érdekelnek a rózsaszín ködök, amitől az egyik legyen áldozat és valami jó, nemes dolgot adjon fel, csak mert a másiknak ez nem tetszik. Ez nem szeretet, nem tisztelet, nem normális párkapcsolat.

2015. dec. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönjük az eddigi segítséget, örülök, hogy nem csak én látom így a dolgokat:) a barátnőmnek is elküldtem a válaszokat, úgy érzem, ő is kezdi egyre jobban átlátni a dolgokat. Én mindenesetre remélem, hogy valahogy sikerül megoldaniuk a problémát, de ezt már a barátnőmnek kell elintézni, úgy gondolom.

Még egyszer köszönöm, tényleg sokat segítettetek!:)

2015. dec. 17. 20:55
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én büszke lennék egy ilyen barátnőre, és nem hogy eltántorítanám tőle, hanem inkább segíteném, amiben csak tudom :) Kár, hogy vannak a barátjához hasonló emberek...

Remélem, azt is elküldöd neki.

2015. dec. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ezt is* bocsi.
2015. dec. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ha a srác szeretné a lányt, akkor nem kényszerítené erre.


én már akkor szakítottam volna vele, amikor ezt felvetette.

Mi az, hogy hagyja abba a zenélést? ki ő, hogy megmondja?

2015. dec. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

ez a 16 eves fiu nem egy barat, hanem egy takony


irigykedik, mert o nem tud letenni semmit az asztalra es ugy probal "ferfi" lenni, hogy eltiltja a lanyt attol, ami a szenvedelye, amiben kiemelkedo


ha a baratnod aldozat akar lenni es azt akarja, hogy a csavo szolgaja legyen, akkor tegye le a hangszert


ha a baratnodnek van esze, ezt a kis poc$t ugy rugja ki hogy a laba se eri a foldet!

2015. dec. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!