Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbi/biszex lányok! Honnan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbi/biszex lányok! Honnan tudtátok biztosra, hogy a lányokhoz (is) vonzódtok? (16/L)

Figyelt kérdés
Pár hónapja megcsókolt egy részeg lány egy buliban, és azóta vágyom utána, egyáltalán az intim viszonyra lányokkal :)) Akik megértenek, veletek hogy volt?

2015. nov. 21. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyan már nem vagyok lány, annyira fiatal sem, viszont soha nem gondoltam egy lányra másképp, csak szimplán barátság, nem voltak ilyen vágyaim, gondolataim, viszont 18 éves voltam, amikor egyszer berúgtunk a barátnőmmel és ő megkérdezte, hogy csókolóztam-e már más lánnyal és mondtam, hogy nem, mire megkérdezte, hogy volna-e kedvem kipróbálni. Én meg belementem és egyből több is történt, nem csak csók. Ekkor jöttem rá, hogy bizony szexuálisan a saját nememhez is vonzódom, akkor már többször voltak ilyen vágyaim, aminek a későbbi évek során életem is, amikor lehetőségem volt rá.
2015. nov. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én 14 voltam amikor egy barátnőmmel csókolóztam. csak kipróbáltuk semmi több nem volt a dolog mögött. viszont tavaly én is csókolóztam egy lánnyal egy buliba és akkor jöttem rá hogy izgat a dolog és igenis biszexuális vagyok. akkor voltam 16 éves most 17 vagyok. ugyan volt már kapcsolatom azóta férfival de a nők is vonzanak szexuálisan.
2015. nov. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

14évesen egy barátnőmmel smároltam,mert volt egy fiú aki tetszett és nem akartam bénázni amikor megcsókol.akkor is éreztem,hogy:ez mijen jó és selymes,és gyengéd.

Aztán:szakitás,szomorúság,buli csók egy lánnyal.

Utána megbeszéltük,hogy csak a pia miatt...de végülis látszott rajta,hogy ő mást szeretett volna hallani és én is mást szerettem volna mondani.

de a társadalmi elvárások,stb...este szerelmet valottam neki sms-ben.

összejöttünk,na onnatól biztos voltam benne,hogy nekem lányokkal is megy a kapcsi nem csak fiúkkal.

2015. nov. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2 évig csak fiúkkal randiztam, de semmilyen közeledést nem tudtam elfogadni, még csak meg se csókoltam őket, közben pedig szerelmes voltam az egyik barátnőmbe. Nagy nehezen (első szerelem) túl lettem rajta és rájöttem, hogy nem biszexuális vagyok, ahogy eddig gondoltam, hanem leszbikus.

Nem nagy dolog, igazából nem volt olyan hatalms felismerés, mert eddig is tudtam, csak nem akartam elhinni.

2015. dec. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!