Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak Lányok! Mi a baj velem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak Lányok! Mi a baj velem? Többi lent!

Figyelt kérdés
Egy kedves viszonylag jóképű srác vagyok van rajtam kb. 5 kg felesleg ajak hasadékom van barna hajam barna szemem és oldalra tolom a hajam egy erős srác vagyok vízilabdázom a vasasban ott vagyok kapus (válogatott) egy intelligens jó humorú hangadó vagyok a csapatban, osztályomban van pár barátom nem vagyok kocka átlag srác vagyok erős anyagi hátérrel 14 vagyok akinek nem jött le hím nemű. ÉS az a kérdésem lenne hogy miért nem jövök be a lányoknak?

2015. nov. 13. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
mert beképzelt vagy
2015. nov. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Mert nyafogsz. 18 l
2015. nov. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mert nagyon nagyképű vagy és csak panaszkodsz, ha zavar, hogy van rajtad felesleg akkor próbáld meg leadni.
2015. nov. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy jóképű ajakhasadékos srácot sem ismerek. Ez általában ront az összképen. Főleg 14 évesen, ahol leginkább a külső számít.
2015. nov. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Beképelt
2015. nov. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál csak és kizárólag jó tulajdonságok, kivéve az ajakhasadást, de az szerintem nem annyira számít :P. Amit a többiek leírtak az igazNAK TŰNIK, de nem lehetünk benne biztosak. Én is 14 vagyok, lány, és az osztályomba járó vízilabdások mind beképzeltek, így nekem a vízilabdásról már alapból egy kicsit a túl sok egó ugrik be, de persze vannak kivételek. De lehet rossz helyen keresgélsz, de mivel egyikünk sem ismer az is szóba jöhet, hogy a lányok előtt megkukulsz, és nem szólalsz meg :/. Így ennyi alapján nem tudjuk mi baja lehet veled a lányoknak, de a leírás alapján azt mondanám legyél kicsit visszafogottabb ;) ;D.
2015. nov. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

utolso:

én a focistákkal vagyok ugy, mint te a vizilabdásokkal :D

2015. nov. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 14 evesen nemcsak a kulso szamit de mindegy...es mellekesen nem bekepzelt...csak tudja magarol a jo tulajdonsagokat:) meg mindig jobb mintha egesz nap nyafizna hogy jajj de csunya vagyok stb:) 14/L
2015. nov. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6-os vagyok :)

7: ;)

8: az nem lenne baj, ha tudná a jó tulajdonságait :), tudja is :). Nekem attól tűnik az írása egy picurit bekèpzeltnek, hogy egy csomó jót leírt magáról, leginkább a külsejèt emelte ki, egy kèt nyerő belsővel. Ez így okè, csakhogy a rossz az kimaradt, ès ezèrt jön le mindenkinek hogy az egó lehet sok :P :/.

2015. nov. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy van önbizalmad, kifejezetten pozitív, csak ne vidd túlzásba... :D Ha valaki folyton fényezi magát, még az önbizalom hiányosnál is rosszabb... Az anyagi háttérrel én a helyedben nem dicsekednék, 14 évesen nyilván nem te dolgoztál érte, ebből elkényeztetettnek tűnhetsz egyrészt, másrészt nem kell mindenkinek tudnia. Nem azt mondom, hogy ennyi idősen ne is foglalkozz csajokkal, ez teljesen normális, hogy ezen is jár az eszed, de nem vagy elkésve semmivel. 2-3 év múlva többeket fog komolyabban foglalkoztatni a másik nem, 14-15 évesen még elég változatos, hogy ki az, aki már kapcsolatra is készen áll, kiábrándult a színészekből, énekesekből... :'D 17/L
2015. nov. 16. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!