Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "És fb-n is ez a neved? "...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"És fb-n is ez a neved? " avagy melyik az "alap" közösségi oldal?

Figyelt kérdés

Egy srác odaült mellém a buszon, és elérhetőségként a teljes nevemet kérdezte ismerkedés után, meg annyit, hogy így vagyok-e fenn facebookon. Ezzel nincs is semmi baj, viszont én youtube-on sok amcsi videót nézek, és ott az instagram "alap", meg a twitter, hogy mindenkinek van, mert az fb-t már az idősebb korosztály is használja, és ezért már annyira nem szeretik. Szal kíváncsi lettem:

Szerintetek melyik nélkül nem is létezel szinte: fb, twitter, instagram, ask.fm, és minden tininek van szinte.



2015. nov. 11. 07:51
 1/9 anonim válasza:
100%

Nekem csak fb van, de igazából nagyon ritkán használom, aki "szinte nem is létezik nélküle", az már sajnos nagy szegénységi bizonyítvánnyal rendelkezik.

Nagyon jó, hogy van, mert sok régi kapcsolat feleleveníthető vele, de nem lenne szabad függeni ezektől az oldalaktól. Azt viszont nem értem, hogy miért ciki az, hogy ugyan azt a közösségi oldalt az idősebb korosztály is használja...

20/F

2015. nov. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Saját nevemen egy sincs, a meló miatt kell twitter, facebook instagram is, azokhoz van egy kamu profilom. A közösségi oldalakat egyébiránt veszélyesnek találom, mert nem csak a fiatalok de az idősebbek sem tudnak határt szabni annak hogy mit osztanak meg magukról, kb két perc alatt kideríthető bárkiről bármi. Pl most volt hogy egyik munkatársnőm megtudta hogy csalja a férje egy nővel akinek csak a keresztnevét tudta meg hogy melyik városban él. Két perc alatt mindent tudtam a nőről, hogy milyen iskolát végzett, hol dolgozik, rokonait, mennyi a devizahitele stb stb. Pedig munkatársnőm férjének nem is volt ismerőse. Szóval lehet hogy nem létezel ha nem vagy fent féjszin, de ha fent vagy akkor mindenki tud mindent rólad ha akarod ha nem és el elsülhet rosszul is.
2015. nov. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak a fb, egy bőven elég, erre sincs időm, hogy mindig tegyek fel valamit. De azért használom az ismerősökkel való kapcsolattartásra. A többinek nem lenne értelme, mert max. regisztrálnék, de utána úgysem lenne időm nézni.

Akinek ezek alapok és enélkül nem létezik, az számomra buta és sekélyes.

2015. nov. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem, azt, hogy "nem létezik nélküle", hogy egyfolytában rajta lóg, mobilról is 0-24-ben, és kb. függ tőle, és becsavarodik, ha nincs net. Az a kérdés, hogy melyiknél alapvető, hogy regisztrálva legyél, ha el akar valaki érni, csak simán legyen egy profilod.
2015. nov. 11. 10:46
 5/9 A kérdező kommentje:

Minden értelmes válaszolónak ment a zöld, nagyon köszi, jöhetnek még!:) Szóval akkor úgy látom még nem vagyok lemaradva, ha csak fb-m van, mi "vagyunk lemaradva" Amerikától ... mindenhol az instagramot hallom.

Válasz pedig: azért gáz a tini korosztálynak, ha fennvannak a tanárok, szülők, mert könnyen lebukhatnak bármivel pl. bulifotók, egy furi komment vagy órai fb-használat, vagy szimplán, hogy nehogy már egy oldalon legyünk apámmal meg az ofőmmel meg a szomszéd 60 éves nyugdíjas bácsivalxD Gondolom.

A kérdés csak felmérés akart lenni, mert már nem vagyok középsulis, és nem akarok lemaradni, hogy mik mennek most:D

2015. nov. 11. 10:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem Tsū is van :D
2015. nov. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk szerintem a fb az alap.

Azt meg a beállításokkal lehet szabályozni, hogy ki, mit láthasson rólad, úgyhogy ilyen szempontból mindegy, hogy a tanárok, vagy akárkik fent vannak-e.

2015. nov. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a fbt már egyáltalán nem használom, és csak azért nem szüntettem meg,mert az iskola sok infót azon keresztül oszt meg.. amúgy a twitter nálam az alap,az ask sztem nem jó és az instant gramm sem :) Még a snapchat esetleg amit használok, de ritkán..a twittert sokkal jobban szeretem is mint a fbt(többek között mert a szüleim az ottani profilomat nem ismerik ;))
2015. nov. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fb.
2015. nov. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!