Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kell egy csajal beszélni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell egy csajal beszélni? 14/f

Figyelt kérdés
Kérdezte egy csaj h haza-e kisérem én igent mondtam...és kérdezek valamit válaszol,2 perc némacsönd aztán ő kerdezett én válaszoltam 3 p csönd...ilyen esetben mit lehetne beszélni...sajnos lányokkal nem tudok úgy beszélgetni mint fiúkkal...
2015. nov. 8. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Hasonló a helyzet nálam is. Közel lakunk egymáshoz, gyakran együtt megyünk haza suliból, viszont nem nagyon tudunk miről beszélgetni. Próbálkozz olyasmivel, ami kissé személyes, esetleg elgondolkodtató, pl. melyik a kedvenc filme, milyen srácokat kedvel, milyen csokit/sütit szeret, stb. Persze, az se baj, ha néha csak csendben mentek egymás mellett.
2015. nov. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amikor adódik az a csönd, benyögheted, hogy "az a kínos csend" és arra álltalában elmosolyodik, vagy nevet egyet és beindul a beszélhetnékje, mert látja, hogy neked is feltűnt ez a csönd probléma.
2015. nov. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Istenem attól hogy csaj közel ugyanazokrol a dolgokról is lehet vele beszélni mint egy fiúval. Kérdezd meg a hobbiját, aztán hobbijabol tudsz több kérdést is feltenni. Vagy milyen volt a napja. Feltételezem egy suliba jártok, akkor kerdezgetheted a tanarokrol. Akármi az elején nem jó túlságosan személyes kérdéseket feltenni :)
2015. nov. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bármikor lehet egy csajjal ugyanarról beszélni mint egy sráccal. Sőt! Kérdezd meg milyen zenét hallgat, kontrázz rá, ha ismered, milyen napja volt, mit csinál ha hazamegy, sok tanulni való van-e, ha valamit nem ért magyarázd el neki a tananyagból, mi a kedvenc kajája, mit szólna hozzá ha egyszer elmennétek valahova együtt enni meg ilyesmi... ne legyél kuka azt utálják a legjobban nem azt ha szóval tartod őket. Mesélj magadról és ő is fog.
2015. nov. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3.,4. Valaszolonak igaza van
2015. nov. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha nem tudsz a lányokkal beszélni azt jelenti h a fiukat szereted csak meg nem tudod.
2015. nov. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6!! Gratulálok!

Ezt a hülyeséget meg honnan vetted?

2016. febr. 3. 19:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!