Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről lehet beszélni 1 csajal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről lehet beszélni 1 csajal msn-nen akikor már mindent beszéltűnk?

Figyelt kérdés
2008. szept. 5. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
akkor hivd el talizni
2008. szept. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%

Beszéljetek a szexröl ki mit hogy szereti azért az is érdekes

Én volt mär mikor elmeséltem a csajnak hogy mivel kezdem puncinyaläs ....és stb ha érdekli akkor hajlamos a szexre

2008. szept. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
oké hogy hovja el talizni, de a talin miről dumáljanak ha mindent megbeszéltek már? ez engem is érdekelne mert sokszor kerültem már ilyen helyzetbe
2008. szept. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szio:) velem is előfordul az ilyen..olyankor 1 napig nem beszélek vele (elkell mennem valahova vagy valami amit amugy részletesen kifejtek neki hogy hova megyek és miért hogy ne legyen belöle sértődés hogy nem jövök fel msn re) és másnap faggtom az előzőnapjárol meg ilyenek ...vagy ha minden kötél szakad,akkor játszok velük..pl hogy mindketten tegyünk fel 10-10 idióta kérdést:)nagyon jokat szoktunk nevetni :)és sok minden ki is derül;)
2008. szept. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hehe. Ugyanezt a kérdést tettem fel, csak fiúról volt szó. Hol laksz?
2008. szept. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármiről, nem tudom nekem sosem volt ilyen gondom, minden nap órákig msn-ezek srácokkal és mindig van téma, néha csak hülyéskedünk, vagy játszunk, elmesélem a napom, nem tudom, olyan nincs hogy nincs miről beszélni. Most éppen az a téma hogy milyen filmet nézzünk, honnan töltsem le, kéne valami új zene is mert unom már hogy mindig ugyanazt hallgatom. Előtte épp egy barátomról meséltem hogy mennyire szerencsétlen, azelőtt meg éhes voltam és kérdeztem mit egyek ha épp semmi nincs itthon. Háát... találj ki valamit:D
2008. szept. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Kérdezd meg, hogy milyet szart aznap.
2008. szept. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hívd el talizni sztem is
2009. nov. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!