Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hé srácok! Bejönnek az ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hé srácok! Bejönnek az ilyen csajok?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, magas 170cm, átlagos testalkatú, sötét szinte fekete hajú, zöld szemü és úgy igazából szép arcú. Nyitott, nagy szajú, mosolygós és okos/ intelligens. Ha bármi fontosat kihagytam írjatok bár nem hinném...

2015. nov. 2. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Be.

Csak kár, hogy nem vagy 10 évvel idősebb...

De még a 15 sem lenne túlzás...

2015. nov. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bejössz. :) De én idősebb vagyok. :( 22/F
2015. nov. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Az jó teccessz! 14f 175cm barna haj,szem sportos testalkatú
2015. nov. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Be, pláne hogy csak alap pozitívumokat írtál...
2015. nov. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez aztán önkritika. Te vagy a világ legtökéletesebb embere :D

Ennyiből szerintem minden ember azt mondja, hogy igen.

Max a kor lehet probléma (mint pl nálam; 19 vagyok), vagy esetleg a magasság. De az igen mögött nincs semmiféle tartalom, a kérdés értelmetlen, felesleges. Külsőt nem tudtuk meg, körülbelül semmit, se a belsőt.

A saját tulajdonságainkat elég nehéz meghatározni, és sokszor azokat is mondjuk, amik nem vagyunk, csak nagyon szeretnénk azok lenni. Vagy pedig nem valljuk be saját magunknak sem, hogy basszus... sajnos van egy ilyen tulajdonságom.

2015. nov. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jogos az érvelésed de pont ezért csak azokat a tulajdonnságaimat írtam le amiket már mások is mondtak rám/ nekem. Mert szeretném tudni az "igazságot" ezzel kapcsolatban. Mert hát a haveraimtól nyilván nem kérdezem meg...
2015. nov. 3. 22:06
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyébként köszi a válaszokat:D
2015. nov. 3. 22:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!