Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a csókolózás menete?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a csókolózás menete?

Figyelt kérdés
Még sohasem csókolóztam és nem nagyon tudom hogy hogyan kell :(( Valaki leírja?Vagy tanácsok? 12/L

2015. okt. 26. 17:41
 1/6 anonim válasza:
52%
Na ide figyelj XD! Nincsen mente érezni fogod mikor fog jönni és csak Kövesdi a fiú nyelvér lehet,hogy egy kis idő még össze szokik a nyelvetek. 12/F (Én már csak tudom). XD
2015. okt. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Pls! 12 éves vagy. Anyunak puszi reggel, este, meg mikor megjössz az iskolából. Neked ennyit kell tudni. A csók majd később menni fog, de azzal most még nem kell foglalkoznod.
2015. okt. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Egyetértek az utolsó válaszolóval!
2015. okt. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Najó !az 1. válaszolóval egyetértek viszont nemtudom,h mért szeretnéd tudni?Megszeretnél valakit csókolni vagy tudod h meg fognak csókolni vagy mi?én is 12 éves lány vagyok és nem csókolóztam(WOW borzalom) és még nem is fogok mert ha még idősebb srác akar megcsókolni megértem mert annak v an annyi agya h felfogja mi ez az egész viszont ilyen korban a fiúk(tisztelet a kivételnek) túl gyerekesek ehhez ,más a felfogásuk ilyen téren.Szvl azt tanálocsom h addíg nézz romntikus filmeket ha már annyira érdekel és ne gondolkozz ezen.Én is túl sokat gondolkozom és tervezgetek.Az első csók tuti nem olyan lesz mint várnád ,de ha előre megtervezed akkor biztos sokkal rosszabb érzés lesz még annál is mint amilyennek lennie kéne.Még ne törőgyj ilyenekkel nyugi :)


12/L

2015. okt. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
B h hosszú lett :O
2015. okt. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
Igaza van az utolsónak! Bár én a kivételek hez tartozom nem tom hány csajt csókoltam meg 12/f
2015. okt. 27. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!