Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 12 évesen csókózni? (több lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 évesen csókózni? (több lent)

Figyelt kérdés

Nekem nem tetszik senki de egyfolytában az jár afejemben hogy valakivel már nagyon akarok csókolózni(nem szájrapuszi hanem rendes nyelves nyálas csókolózás)...És ezért egyfolytában youtubeon is olyan videókat nézek hogy hogyan kell...

És lefekvés előtt is mindig elképzelem hogy ott fekszik mellettem valaki és ölelgetem a takaróm,meg a mutatóujjamról elképzelem hogy egy szájn es az ágyban is mindig puszilgatom meg nyalogatom..

Ez normális??



2015. okt. 17. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Fiu vagy lany vagy?

Mert nem mindegy

2015. okt. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Persze. :)
2015. okt. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok és köszi a válaszokat:D
2015. okt. 17. 20:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát...kicsit bizarr szerintem,de a fiúknál előbb beindulnak a hormonok :)
2015. okt. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
egyáltalán nem gáz :D én 23 éves pasi vagyok, de visszaemlékszem arra az időre, szerintem kb énis ezt csináltam :D folyton smárolni akartam nőkkel fantáziáltam róla, aztán a fantázia idővel feljebb csúszik a tapizásra szexre stb :D pasi vagy ez egy normális agy működésnek a jele :D
2015. okt. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Normális! Pár év múlva már másról fogsz álmodozni, ne aggódj :D:D:D
2015. okt. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Teljesen normális, de ráérsz még ezzel hidd el:)
2015. okt. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
62%
XD
2015. okt. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!