Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket mennyire zavarna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket mennyire zavarna, ha barátnőtök szeretné a yaoit/shounen ait, egyáltalán összejönnétek ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Nem kötné feltétlenül a partnere orrára, csak szimplán kiderülne róla, hogy fujoshi.


Egyébként 15/L.



2015. okt. 25. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
mivan?
2015. okt. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi itt csak Magyarul beszélnek
2015. okt. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a perverz embereket...
2015. okt. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ismertem egy ilyen lányt, kiderült hogy, nem fiú barátot keres... Még nem láttam ilyn animét és nem is szeretnék, de az ecchik bejönnk, a HS dxd nagyon tetszett.. XD
2015. okt. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 GodHand válasza:
66%
Ha engem békén hagyna vele és nézne normális dolgokat is, akkor nem zavarna. Hogy összejönnék e egy ilyen lánnyal? A legtöbb ilyen lány akivel talákoztam, hülye p*csa volt, én meg elég előítéletes vagyok, szóval azt mondom nem.
2015. okt. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Engem nem zavarna egyáltalán. :D 16/F
2015. okt. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%

A világ a miénk, mindenki azt csinál amit akar. Ha egy személy elvon magától olyan dolgokat amiket szeret, akkor az már nem az a személy, hanem egy másik. Mindenkinek más az értékrendje. Mindenki másképp találja meg önmagát... Ha valaki azt mondja ne nézz animét, mert nem ott van a világ, akkor ő is csak saját magát szeretné rád erőltetni. Csináld azt amihez kedved van, de ezt nem úgy értem hogy mások kárára...

Van aki azt mondja a gyúrás/kondizás kiközösítendő dolog, mert műpasi válik az emberből. Más meg hogy ne kockuljon az ember, mert bezárkózik. DE HA EGYSZER ETTŐL LESZ A SZEMÉLY SZEMÉLY! .... Hihetetlen világban élünk. Elöbb figyelünk másra, mint saját magunkra. Tök szar lenne ha mindenki egyforma lenne...

Tanácsokat persze lehet adni, hogy ki szerint mi helyes, de annak semmi értelme hogy saját értékrendünket várjuk el mástól. Nonsense.

2015. okt. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
58%
Persze!
2015. okt. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!