Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok összejönnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok összejönnétek egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés
Testalkatra kicsit mackós vagyok de dolgozom rajta.Barna szem és barna rövid hajam van. Azt mondják hogy átlagos vagyok én ezzel úgy vagyok hogy mindenki döntse el magának. Szeretek sportolni kosarazok focizok valamelyiket szeretném már egy rendes csapatban folytatni. Van amikor néha rám jön az 5 perc és olyankor vagy nagyon jól tudok nevettetni és sok mindenkinek mosolyt tudok csalni az arcára de van amikor néha sok de akkor egy idő után rájövök és abba hagyom. Minden zene fajtát szeretek bár inkább rockosabb vagyok. Őszinte vagyok és kedves azzal aki velem is az. Őszinte is vagyok és soha nem hagyom cserben a barátaim. Szeretem az állatokat nagyon is :). Nem vagyok az a nagyképű menöző fajta őszintén nem is szeretnék. Inkább visszahúzódó vagyok. 18/f bp

2015. okt. 5. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha fiatalabb lennél akkor igen. 14l
2015. okt. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen 82/L
2015. okt. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen:) 16/l
2015. okt. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
persze :) 17 amúgy is a mackos test alkatot szeretem :D
2015. okt. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen,ha idosebb lennel:)
2015. okt. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!