Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, tipikus női kérdés,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, tipikus női kérdés, meg túlkombinálás. Azért megválaszolná valaki? 20L

Figyelt kérdés

Röviden: Nézegetjük egymást már hosszú ideje egy sráccal. Egyre jobban nézegetjük.


Renszeresen köszön nekem, kb. 3 hónapja és mindig SZIÁT. Tegnap pedig azt köszönte, hogy HELLO.


Jó, tudom, most nem mindegy? - gondoljátok?


De mikor megszokom a sziázást és hirtelen máshogy köszön oda, fura volt, azonnal feltűnt.


Miért köszönt máshogy?

Van aki mindig máshogy köszön, de ő mindig sziát. Tegnap pont mellettem sétált el, olyan érdekes volt.


Lehet sokaknak semmiség, de nekem fura volt.


Szerintetek?


2015. okt. 22. 15:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem "csókolom"-mal köszön, addig semmi gond.
2015. okt. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
100%
Ha leszólítana,akkor azon agyalnál egy hétig,hogy miket mondott és miért?Egyszerűen ilyen hangulata volt,és kész.De tudok egy egyszerűbb megoldást.Kérdezd meg tőle:DDD
2015. okt. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Mi közöd Tőle válasza:
68%
Albertirsaaaaaaaaaaaaaaa.
2015. okt. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez azon a szinten van, mint mikor egyszer 12-13 evesen ki voltam akadva azon, hogy az aktualis nagy szerelmem harom puszi helyett kettot adott. Varj nem... ez meg az alatt is van, mert te 20 evesen vagy ezen kiakadva, ahelyett hogy flortolnel, megszolitanad es randiznatok. Nem ismeritek egymast, semmi jelentosege nincs annak hogyan koszon eppen. Epp itt az ideje felnoni es felnott nokent kapcsolatokat kezdemenyezni mert ezen igy kattogni baromira kinos.
2015. okt. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
68%
egyébként régebben volt egy kérdés, ami ugyanez volt, csak a fiú panaszkodott, hogy a lányok mindig heollo-val köszönnek, és nem sziával neki. ott mindenki azt írta kb, hogy fiúk-lányok sziával köszönnek annak aki tetszik nekik. szóval a fene se tudja. :D
2015. okt. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
100%
Utolsó, nem, annál a kérdésnél pont azt írta mindenki, hogy ennek semmi jelentősége nincs, úgy köszönnek, ahogy éppen a szájukra esik.
2015. okt. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
100%

Hangosan felrohogtem:-))))))))))))


Ez kb.olyan mint megkerni a baratnonket h nezze h a kiszemelt pasi nez-e, es egesz nap a beszlgetes kb ebbol all:


-Nezett?


-Igen


-Hanyszor?


-3 szor


-Most nez?


-Most nem


-Nezett?


-Egyszer igen


Meg ez az "uristeeeeeeen, penteken rammosolygott es koszont, de hetfon atnezett rajtam, aztan kedden megint mondta h "hi" ami fura mert "hello-t" szomott mondani...hmmm....mi lehet mogotte:-))


Tapasztalat: semmi, de semmi jelenetosege a szia-nak es a hello-nak. Ha nagyon ki akarnad elemezni, akkor sztem a hello a lazabb, flortolosebb verzio, de jelentosege zero.


Ezeknek a dolgok vajmi keves jelentosege van, de roppant szorakoztatoak, komolyan hianyoznak ezek a dolgok:-))))

2015. okt. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
100%
bocs az offért, de ezen most olyat jót nevettem :D aztán nosztalgiáztam a középiskoláról, hogy milyen nagy "gondokkal" kellett megküzdeni :D amúgy 20 évesen lehetnél kicsit érettebb is... semmi jelentősége nincs annak, hogy hello-t vagy sziát köszön!
2015. okt. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is 20 éves vagyok, de qrvára irigylem a gondjaidat.
2015. okt. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 rrrrrreennnnn ***** válasza:
38%
Rohadtul igaz.Bàr ilyen gondjaim lennének.Szerbusz kérdező!Nem baj,ha nem sziàval köszöntem?Hogy lehet egyre jobban nézni a màsikat?Növekszik a pupilla vagy a szaruhàrtya?Nehogy kiugorjon.Azta kékeres méteres hétoltàri k...a élet.Te nagyon eredeti bolond vagy.Első anyàdtòl valò. Na szevasz.Nem akarlak a helloval megsérteni
2015. okt. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!