Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIUK! Van olyan dolog egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIUK! Van olyan dolog egy lanyban ami kitud abranditani belole?

Figyelt kérdés
Olyan dolgokra gondolok h böfög vagy csunyan beszel vagy akarmilyen zavaro tenyezo egy olyan lanyon aki amugy bejon nagyyabol

2015. okt. 20. 16:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha most elkezdenem sorolni holnap este lenne vege a listanak..:)

(Ha erdekel egy toredeke akkor privatban tajekoztatlak)

2015. okt. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha tettet bármit is magáról, ha pozitív, ha negatív.

Az előző barátnőm pl. imádta tettetni, hogy ő milyen butuska, ésatöbbi (tudod, a tipikus önsajnáltatás, hogy valaki megvigasztalja).

Úgyhogy ja, ha álarcot visel, mehet a süllyesztőbe.

2015. okt. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi.Úgy látom.hogy a többség szerint a főbb rossz dolgok:Büdös,haj és a nagyképüség(azt én sem szeretem ha lanyrol ha fiurol van szó!) ja és a szájban léő hibák.Értem köszi mindenkinek. :)
2015. okt. 21. 16:29
 14/15 anonim ***** válasza:

kb amiket #8 leírt.

az zavarna pl,ha rohadnának a fogai,inni tőlem igyon amíg nem nálam/engem hány le,de a cigizés ingerel nagyon.na meg hogyha nagyon ostoba,azzal valószínűleg ki tudna kergetni a házból...

2015. okt. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Engem nagyon zavar ha egy lány kényeskedik és teszi magát azzal ki tudnak zavarni a világból. Egyéb erősen idegesítő dolgok ha egy lány buta és próbál okoskodni és még a cigi,elhanyagolt külső.
2016. ápr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!