Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek akar tőlem valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés

Van egy lány (18).

Fb-n szokása küldözgetni puszis meg szivecskés smiley-kat meg néha csókos smiley-kat is. Párszor már találkoztunk, akkor mindig vidám meg mosolyog. Hozott nekem múltkor valami sütit mert tudja, hogy édesszájú vagyok. Én meg hegesztettem neki egy szívecskét. Nem tudom, örült-e neki, mert csak becsempésztem a táskájába aztán nem beszéltünk róla.

Nekem tetszik egyébként, örülnék, ha én is tetszenék neki.

Akár hogy is, én nem küldözgetnék akárkinek puszis meg szivecskés smiley-kat.

Mindketten végzősök vagyunk egyébként.

19/f


2015. okt. 16. 18:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Akar... Ne ezen szarakodj hanem ha akarod akkor szeddfel, ha nem akkor meg hagyd, csak ha van lehetőséged ne qrd el, mert kitudja mikor lesz legközelebb... Szóval lépj, aztán kiderül. Nincs mit veszítened, ne lowoskodj.
2015. okt. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!