Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a nyelves csók?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a nyelves csók?

Figyelt kérdés
Milyen a nyelves csok? Mivan ha az elso csokom olyan lesz? En felek mert nem tudom hogyan kell :((
2015. okt. 4. 10:46
 1/7 anonim válasza:
2015. okt. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nyalas :D De ha szerelmes vagy akkor csodalatos, bizsergeto es feltuzeli az egesz tested. Remelem olyan lesz az elso csokod mint leirtam :D

Nem Kell tudni, nincs technikaja egyszeruen felfedezitek egymas szajat a nyelvetekkel, rajottok magatoktol,hogy Kell. Az ilyesmit nem szabad megtanulni mert elvesz az erzelem.

18/L

2015. okt. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

elég nyálas, fura érzés. de jó értelemben fura :)

az első igazi csókom egy nálam idősebb és tapasztalt fiatalemberrel történt, nem szerettük egymást szerelemből, de eszméletlen jól csinálta. én pedig csak ráéreztem a dologra :) azt mondta, jól csináltam, pedig az volt az első igazi nekem. (és nem gondolta volna hogy nekem ez volt az első :D) egy dolgot viszont érdemes megjegyezni: ne dugd le a nyelved rögtön a torkán :D először csak az ajkaiddal érintsd az ajkait, utána úgyis jön a nyelv :)

nem kell rágörcsölni jön magától.

2015. okt. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell aggodni, elöször senki nem tudja, hogy hogyan kell. En nem voltam szerelmes, mikor elöször csokoloztam, csak nagyon bejött a srac, es még igy is jo volt. Nem tudta a srac, hogy az volt nekem az elsö, es még mondta is, hogy jol csokolok, szoval erre kar raparazni. Jön magatol, nem kell gondolkozni rajta, hogy hova tedd a nyelved, pont ott lesz jo helyen, ahol lesz. En is aggodtam elötte, nyugi, semmi szükseg ra! :)
2015. okt. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

egyébként nagyon finom és puha érzés, talán az egyik legjobb érzés volt eddigi életemben :) és nem csak az első, hanem az összes csók amit attól a fiútól kaptam.

2015. okt. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ne félj, főleg ha a partnered már jártas a témában..jön magától minden:)
2015. okt. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megtanítalak
2015. okt. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!