Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Ha viszonylag hosszú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ha viszonylag hosszú ideig néztek egy lányt, akkor az azért lehet, mert tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Múltkor nézett egy srac edzesen, amikor mellette álltam es nem tudom, hogy azért, mert tetszem neki vagy azért mert vörös volt a fejem ( futás miatt) es a terdemen 'tamaszkodtam' ( fáradtság miatt :d )


Fiuk, ti milyen esetben néztek viszonylag hosszú ideig egy lányt?



2015. szept. 27. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, általában akkor. De nem szoktam sokáig, mert félek, hogy észreveszi:(
2015. szept. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vagy nyitott szemmel elaludt
2015. szept. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hát ha nem is kifejezetten tetszik,de valami látnivaló csak van amit észrevett és nézett...

pl én se szoktam percekig nézegetni egy zsíros hordót,viszont egy formás hátsórészt,főleg ha épp térdel...azt lehet észrevenném:D

2015. szept. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szerintem pont nem látta a fenekem :DD

bár...most, hogy mondod :D

Lehet megis :D


Es edzesen cica nadrágban szoktam lenni :D

2015. szept. 27. 21:19
 5/5 anonim ***** válasza:
na látod:D az ilyeneknek gravitációs ereje van,higyj nekem:D
2015. szept. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!