Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy osztálytársam aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy osztálytársam aki nagyon tetszik mit tegyek? (Kicsit hosszú, de szánjatok rám pár percet.

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy 13 éves fiú vagyok és nagyon tetszik egy lány osztálytársam lassan 1,5 éve (7.esek vagyunk) Lehet,hogy én is tetszem neki ennek alapjául vettem pár jelet és ezeket most leíom:sokszor szokott nézni és amikor rá nézek elfordítja a fejêt sokszor jön PDA a padomhoz beszélgetni, legútóbb azzal jött oda,hogy adjam neki kölcsön a matek könyvem mert ő nem hozta el és hogy megtudja csinálni a házit utána pedig megkért,hogy magyarázzam el neki az anyaogot (ő jobb tanuló mint én) sőt utána még a matek könyvet is láttam a padjában. Amikor beteg vagyok általában ő az első aki megkérdezi hogy már jobban vagyok-e. A múltkor osztálykiránduláson pedig egy kis csokit nem evett meg és nekem mondta előszőr,hogy nem-e kérem. Sokszor bíztat pl: doga kiosztásnál,hogy "ne izgulj biztos jó lett" az egyetlen szépség hibája van a dolognak,hogy kêt barátnője azt mondta,hogy ennek a lánynak egy nyolcadikos fiú tetszik de ezt a kiszemelt lány még sosem mondta. Még annyit,hogy valami érzêke,mehet a dologhoz mivel azt is észrevettem,hogy a legjobb barátom egy másik lánynak tetszik pedig annak sokkal kevesebb jele volt.

mit tegyek? Normális válaszokat!


2015. szept. 6. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:

házi nyúlra nem lövünk

de azt ajánlanám hogy legyél vele mindig jóban és ki tudja középsuliban mikor már más suliban vagy osztályban lesztek összejöhettek

mondjuk ha nem zavar és tudjátok tartani azt a bizonyos távolságot osztályon belül ami nem szúrja el a dolgot akkor hajrá

ezt azért mondom mert ha minden percben látjátok egymást akkor hamar elmúlik a varázs, főleg hogy csak hetedikesek vagytok, még így sem mondanék több éves kapcsolatot sőt ha egy hónap lesz már az is valami

2015. szept. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sztem tetszel neki! Lehet azért mondták barátnői hogy irigykedj.
2015. szept. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mêg jöhetnek valaszok
2015. szept. 6. 19:03
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát barátnői inkább csak osztalytarsak
2015. szept. 6. 19:04
 5/7 Quasar07 ***** válasza:

Egy próbát mindenképpen megér , ha másért nem, hát akkor, hogy tovább tudj lépni.

Egyébként meg egy lánynak tetszhet egyszerre több fiú. Lehet, hogy a nyolcadikos az elérhetetlen, te meg az elérhető(bb) vagy.

2015. szept. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ igazad lehet
2015. szept. 7. 06:09
 7/7 anonim ***** válasza:
egyet értek az 1es valaszolóval "háznyúlra nem lövünk" de attól lehettek nagyonjó barátok (esetleg úgy is hogy elmondjátok egymásnak ha tetszik) mert szerintem lehet ilyen bár azt mondják hogy: nem lehet egy lany meg egy fiu jo barat mert előbb-utóbb az egyik beleszeret a másikba ezzel egyet értek de azzal nem hogy ez baj főleg ha ez már megtörtént ugyhogy legyetek minél jobbban
2015. szept. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!