Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik az évfolyamtársam és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az évfolyamtársam és megszeretnék vele ismerkedni, hogy kezdjem? 15/L

Figyelt kérdés
2015. szept. 22. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá, és kezdj el beszélgetni vele, mondd neki, hogy szeretnéd megismerni, esetleg el is hívhatod valahová:) Sok szerencsét!:)
2015. szept. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Am 1-es ez nem túl hirtelen jött dolog. Random odamegy hozzá és mit mond? "szia xy vagyok nagyon tetszel szeretnélek megismerni." Ez neem lenne túlságosan is váratlan?

Oké én mondjuk félénk is vagyok ilyen téren de ha egy pasi odajönne hozzám akivel még soha nem beszéltem azt se tudom ki vagy mi és ezt mondanná...hááát.

2015. szept. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2, én is így gondolom. Mert facen beszéltem már vele de élőben még nem.Meg oda menni nincs tul sok merszem.
2015. szept. 22. 17:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, egyáltalán nem hirtelen, szerintem örülne ha odamennél hozzá, (lehet, hogy egyébként ő sem mer lépni feléd) ha meg face-en már beszéltetek, akkor nem vagytok ismeretlenek egymásnak.
2015. szept. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!