Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Hogyan tudnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Hogyan tudnék tenni ellene?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, még szűz lány. Nem nagyon adok mások véleményére, viszont már én magam is úgy érzem, hogy el szeretném veszteni, vágyok rá. Na most ezt nem egy egy éjszakás kaland keretein belül képzeltem el, hanem egy normális kapcsolatban. Amikor viszont kilátásban lenne egy fiú, valami miatt vissza hátrálok. Semmi mást nem szeretnék jobban, csak hogy valaki őszintén szeressen, az utolsó pillanatokban mégis vissza táncolok...
2015. szept. 16. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Irtam privtba válaszolj:)
2015. szept. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még simán ráérsz . Még nem vagy erre felkészülve
2015. szept. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia:)

Én is egy komoly kapcsolatot szeretnék:)

írj privit.

F/17

2015. szept. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tombolnak a hormonjaid, persze, hogy szeretnél szexelni. De 16 évesen még BŐVEN ráérsz. És ne azért akarj kapcsolatot, hogy végre szexelhess. Ne is azért, csak hogy "legyen mert kell". Légy türelmes, add önmagad, és akkor majd megtalálod az igazit, akitől nem akarsz visszatáncolni. A szerelmet nem lehet "akarni". Akkor jön, amikor itt van az ideje.
2015. szept. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mert ha van is fiú ak ,,erre a célra megfelelő lenne ,, nem jön ez úgy magától ha nincs meg a szikra meg az az úr isten de jó hogy vele vagyok fölösleges erőltetni! Nem vagy még rá kész vagy nincs olyan akivel ,,kész lehetnél rá" ne kapkodd el.(szintén 16éves lány csak nekem van barátom)
2015. szept. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!