Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miért van és,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van és, hogy tudok ellene tenni?

Figyelt kérdés
Ha megismerek egy srácot és nagyon szimpatikus a személyisége, vagy csak úgy szimplán megkedvelem miért kezdek el rögtön ragaszkodni hozzá?
2015. aug. 6. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert ragaszkodó típus vagy! Ez ellen nem tudsz mit tenni, én is ilyen vagyok, csak nyilván a másik nem irányában :)


Találnod kell valakit, aki hozzád hasonlóan ragaszkodó.

18/F

2015. aug. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az addig rendben van.. De mindenki annyira felszínes, hogy egyszerűen lehetetlen. :/
2015. aug. 6. 21:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok s én sem tudok ellene tenni :/ ez ilyen .. 17/L
2015. aug. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen a személyiséged, akkor sajnos sok csalódáson át kell esned, mire találsz valakit. Nem túlságosan, de az átlagosnál én is hamarabb kezdek ragaszkodni, pedig fiú vagyok. Próbáld lazábban venni, akin pedig az elején felszínességet veszel észre, ne is ismerkedj vele tovább, mert csak szenvedés lesz a vége. Sok sikert azért, és ne szomorkodj! :)
2015. aug. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok.. 17/L
2015. aug. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!