Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket zavarna?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavarna?

Figyelt kérdés

Titeket zavarna ha egy csaj spontán (aki elég komoly párkapcsoaltban van, és szereti a párját) odamenne hozzátok és megkérdezné hogy végig símithat-e a kigyúrt felső testeteken?

Azt hiszem túl sok könyvet olvastam. :3


18/L



2015. szept. 6. 19:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne barátnőm, engedném, de persze attól is függ mennyire vonzó a simogató fél.
2015. szept. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
És te megengednéd, hogy én meg a melleid simogassam meg cserébe? :D :P
2015. szept. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Néznék, az biztos :D egyáltalán nem vagyok kigyúrt :DD

18/F

2015. szept. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
az utolsó kommentelőnek, mivel leszögezném hogy van párkapcsolatom és szeretem igy talán felfogná az agyával hogy ilyet ne is kérjen, mert simi helyet pofon jönne, ha mutogatják akkor szerintem egyértelmű h lesz olyan barom aki megkérdezi :D
2015. szept. 6. 20:48
 15/19 A kérdező kommentje:

vagy is bocsi az utolsó előttinek :D


:D Akkor valszeg nem mutogatod az utcán edzés közbe a felső testedet, de beléd se szorult egy pici önbizalom se..

2015. szept. 6. 20:49
 16/19 A kérdező kommentje:
Én csak megszeretném érteni hogy a könyvekbe miért ennyire fontos h az áhítozott férfinak kigyurt teste van miért más érzés csak ennyi. :D Semmi több :)
2015. szept. 6. 20:57
 17/19 anonim ***** válasza:

Zavarni nem zavarna...de szerintem elég ribis lenne, úgyhogy én elküldenélek utána a tudod hova :)

Igen, van ilyen srác is,mint én, bocs.

2015. szept. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

néznék egy nagyot, de ha szép lenne megengedném xd

ha ronda, akkor meg azt mondanám neki, hogy mindennek ára van..

ja és most akkor én egy tipikus bunkó gyúrós leszek.. mondjuk ez igaz is rám, de mindegy..

2015. szept. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, de nem engedném, és valószínűleg barátnőmnek sem tetszene az ötlet.
2015. okt. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!