Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha én várom?

Figyelt kérdés

Rossz az ha várom hogy a lányok kezdeményezzenek?

Általános iskolában elvették teljesen az önbizalmamat.

Soha nem kezdeményeztem és mindig reménykedtem hogy majd egy lány megtalál.

Akartam én is kezdeményezni, de mindig beijedtem és tök természetes nekem már az hogy egyedül vagyok.

Ráadásul nem akarom zavarni őket a vonaton és az iskolában.

Máshová nem járok.

Szoktam olvasni hogy másoknak úgy lett barátnője hogy ő kereste a fiút.

De gondolom ők helyesek. Én nem tudom hogy az vagyok-e mert sosem kapok visszajelzést.

16/f


2015. szept. 4. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
nekem eddig csak a cigányok jöttek oda :"D egy normális csajért tenned kell :)
2015. szept. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4%
Igen, ciki. Legyél mar ferfi!
2015. szept. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül..

De én nem várom, mert tudom hogy úgyse jön hozzám senki..már én is megszoktam a magányt, de azért legalább neten próbálkozok, hátha..


18/F

2015. szept. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
Nem cikinek mondanám, de én elvárom, hogy a fiú jőjjön oda hozzám. Merj kezdeményezni, ha a normális fajta felé közeledsz, nem fogod őket zavarni, én kimondottan őrülnék neked, ha odajönnél hozzám suliba, vagy beszélgetnél velem buszon. A legtöbb fiú csak fülhallgatózik:/ sok sikert a továbbiakban! Ha szeretnéd, elmondom neked a véleményemet, küldj privibe képet ;)
2015. szept. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Odamennék nagyon szivesen, de 9.-ben csináltam magamról egy képet amit most 1 év múlva néztem meg.

Hát eléggé...... Furcsán néztem ki rajta pedig tök normálisnak láttam magam és félek hogy most is ez a helyzet áll fent csak én nem látom magamon.


A másik rossz tényező hogy nem tudom azt hogy ő a népszerűeket szereti-e es ha en meg odamennék egy visszahúzódó fiú odamenne ráadásul nem is tetszem neki akkor eléggé rosszul érezném magamat hogy feltartottam szegényt.

2015. szept. 4. 19:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Megint a 4. vagyok. Az emberek változnak, ez természetes :) pláne a fiúk ebben a korban. Add önmagad, soha ne akarj olyan lenni, mint amilyen nem vagy.
2015. szept. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!