Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem sokára 18 éves leszek és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem sokára 18 éves leszek és még mindig szűz vagyok. Nagyon ciki?

Figyelt kérdés
szerintem már csak én vagyok az egyetlen az osztályból aki még mindig szűz. nem rég szakítottam a barátomal mert megtudtam, hogy nem szeret és csak le akart feküdni velem. nem hinném hogy mostanában lesz barátom szóval még jó darabig tanácstalan leszek....szerintetek ez nagyon ciki?
2015. szept. 3. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ciki, ha nem adod könnyen magad ? :) Én értékelem az ilyen lányokat :)


18/f

2015. szept. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Dehogyis! Semmi kivetnivaló nincsen benne, ne aggódj :)

Én fiú létemre majdnem 18 évesen voltam először együtt lánnyal.

2015. szept. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is 19 évesen vesztettem el. Nem akartam odaadni magam , olyannak, aki nem érdemli meg.
2015. szept. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki! Mindig fogsz rá emlékezni szóval csak olyannal akit ténleg szeretsz.
2015. szept. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Itt sok kisfiú jelentkező lenne erre a szerepre :D
2015. szept. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki, te tudod mikor akarod a dolgot. Nem mintha barkinek koze lenne hozza v akarmi. Csak ne ess abba a hibaba h az elozo csokadbol indulsz ki masok fele is. Nem mindenki csak dugni akar bar abban a korban meghatarozo tobbseg igen de ez most mellekes. F/²²
2015. szept. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm, azért örülök, hogy vannak még akik így gondolják
2015. szept. 3. 19:45
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
nem olvastam a válaszokat de azért szerintem olyan 18 körül majd nem árt elveszteni
2015. szept. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Jó ronda lehetsz
2015. szept. 4. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is 18 vagyok, szűz, barátom is az, és nemsokára tervezzük az első alkalmat. :3 Szóval vannak még ilyen mentalitású emberek. :)
2015. szept. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!