Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még olyan lány, akinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan lány, akinek egy fiúnál nem alapkövetelmény az iPhone, meg az 1000 Fb like?

Figyelt kérdés
16/f

#lány #vanmég? #ugysincs..
2015. szept. 1. 11:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

és ha nincs akkor veszel iphone-t meg összedobsz 1000 FB profilt? adjak kölcsön és robotot ami regisztrál? :D


am elég sok ilyen van, max te nem veszed észre őket :)


22F

2015. szept. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

16 éveset nem is fogsz találni, keresgélj 2-3 évvel idősebb lányok közt, náluk már kissé más az értékrend :) Persze ott is van aki azt nézi van-e air maxed, meg BP-s trikód, de jóval kevesebb. Meg ha látják hogy te ilyen komolyabb vagy, akkor komolyan is fognak venni. Sok sikert! :


21/F

2015. szept. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Van :)

Sőt, nekem taszító a sok fb-ozás meg a sok fb like! Mert ez alapján nekem nem jó kép alakul ki egy fiúról.

iPhone meg nem érdekel. Legyen valami telója, hogy tudjunk egymással beszélni, ennyi.

2015. szept. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Engem nem erdekel kinek mennyi a Facebook ismerose meg like-ja. Az Iphoneokat meg kimondottan nem szeretem.

18/L

2015. szept. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
72%
Nincs Iphoneom, és csak 30 like van a profilképemen, mégis egy olyan fullos lányt sikerült összeszednem, aki ráadásul még nagyon okos is, hogy el sem hiszem :D
2015. szept. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azért jó látni hogy kivétel is akad...:)
2015. szept. 1. 11:38
 7/12 anonim ***** válasza:

Jelen! Tudod ebben a korosztályban elé sok a tinik**va aki csak az ilyen fijukra bukik. Én nem viselem el az ilyen urikölyköket. Sokkal jobbnak tartom azt aki letet van 30-40 likeja de emver nem egy

páva! :-)

14/l

2015. szept. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Mondjuk nekem olyan lány nem kellene, aki ennyire nem ad a helyesírásra.
2015. szept. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Van még olyan fiú akinél nem alapkövetelmény a kerek s#gg meg a nagy mell és az agyonbarnított bőr?

Általánosítani lányok is tudnának ám;)

2015. szept. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A lányok 99%-a leszarja a telód és az Fb-d
2015. szept. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!