Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szedjem fel életem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szedjem fel életem szerelmét?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy mit tegyek amikor tetszik nekem egy lány? Ismertetem a helyzetet. Találkoztunk 1x a Városban én bele is szerettem. Fcebookon keresztül dumálunk minden nap, csak szinte esélyem nem lenne nála. De rávettem magam, hogy kell a csaj! Szeptembertől kondi, meg minden lófasz. :D mit tudnék csináln? Segitsetek srácok, láányok.
2015. aug. 20. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Haver,ezek azok a dolgok amiket neked kell megoldanod :) Annyit kell tenned hogy önmagadat adod :) Ha tetszik amit lát az látszódni fog. FONTOS hogy ne mutasd másnak magad. 15/F
2015. aug. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom,de akkoris... Valaki segísten...:( Életem első és remélem utolsó szerelme.. Szar érzés ha nem lehet a tiéd.. Érted.. Ezért akarok kondizni meg minden..
2015. aug. 20. 23:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Old meg.
2016. márc. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen a csaj személyisége? Miért gondolod hogy nincs nála esélyed?
2016. márc. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!