Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú barátommal mindig is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú barátommal mindig is sokat beszélgettünk míg szerelmet nem vallott. ( tudta, hogy nincs esélye, de ennek ellenéreszeerelmet vallott) Utana is beszélgettünk, de én n kínosnak éreztem a találkozást. Most meg nem is ir (? )

Figyelt kérdés

Szerelem vallas utan is beszélgettünk de akkor jottek az osszeveszesek( 1 evig legjobb fiú baratom volt,es soha nem vesztünk ossze!) egyre es egyre tobbet veszekedtünk.. De mindig kibekultunk. De mostanaban " szia mizu,hogy vagy" kivul nem beszelunk vagy egyaltalan nem ir.. Vagy irok. Majus elejen beszeletunk akkor is csak 10percet.. Nekem nagyon hianyzik a barátságunk!

Vajon ezt azert csinálja,mert felejteni akar vagy csak nem akar mar a baratom lenni?


2015. jún. 24. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Ő dugni akarna téged, de erre nincsen lehetőség, ezért nem is strapálja inkább magát.
2015. jún. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem el akar felejteni. Képzeld magad az Ő helyébe. Én is ezt csináltam, mikor szerelmes lettem a legjobb barátomba, és mivel nem volt kölcsönös az érzés, ezért leakadtam róla, mert így könnyebb volt elviselni.
2015. jún. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1#

Ő 16 éves lesz én meg 15,tudja,higy nem akarom elveszíteni.


2#

Igazad lehet..

Főleg,hogy tudja,hogy én volt barátom a vagyok szerelmes..

De lehet,hogy csak nem tudunk már miről beszelni,vagy csak felejteni ki tudja.

2015. jún. 24. 22:25
 4/8 Bea~ válasza:
Nagyon ritka a fiú-lány barátság mert az egyik fél mindig többet akar.És nem dugni,mint az előttem szóló kretén írta!Szerintem hülyeség volt elmondania ha tudta,hogy esélytelen,hogy viszonozd.Sajnos a barátságotok már sosem lesz olyan mint előtte,mert ez neki kevés,így inkább el akar felejteni! Az viszont nem megy ha közben találkoztok, beszélgettek.
2015. jún. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tudja h nem szereted ezert inkabb nem is beszel veled mert az neki csak rosszabb lenne mert tudna h nem szereted viszont. :/
2015. jún. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

És ha már megbizonyosodott róla,hogy nem szerelmes belém,lesz egy baratnoje..

Akkor lehet esély arra,hogy újból jo baratok leszünk?

2015. jún. 24. 22:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Innentől kezdve egy rossz emlék vagy neki, neki is ugyanolyan kínos veled beszélnie ezután, mint neked volt vele.. Hidd el, tudom milyen ez sajna :\ Szerintem ne erőltesd, fiatal vagy még lehet számtalan barátod.. de azt jobb ha tudod, hogy a fiúk többsége nem azért tölti veled az idejét, mert haverkodni akar, arra ott vannak a srácok.
2015. jún. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a 20/F lemaradt :)
2015. jún. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!