Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan és hol lehet csajokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és hol lehet csajokat keresni?

Figyelt kérdés
Úgyértem, hogy ha megtetszik egy lány pl egy parkban. Akkor hogyan közeledjek hozzá? Vagy hogy hívjam fel a figyelmemet rá? És ha sikerült elérnem hogy rámfigyeljen, akkor mi az első teendő? És hol a legalkalmasabb 15-16 éves lanyokkal ismerkedni?

2015. aug. 17. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:

am talán itt is lehet

15/l

2015. aug. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én mikor legjobb barátommal(olyan mintha a tesóm lenne) akkor csak kigombolom az ingem és odahívom a lányokat. Ez elég ritka eset. Általában felhívom magunkra a figyelmét.

Pl. Kiabálom neki: "De jó csaj"(ha leégünk sem baj, néha mükszik)

"Gyere üljetek le"

Ezeket akkor ha ketten vannak és mi is ketten vagyunk.



Egyedül:

Általában meghívom egy kávéra/italra és beszélgetünk, ha meg elhajt vagy kinevet így jártam megyek tovább.



Csajokat keresni neten is tudsz, fb, askfm, társkereső oldal, de a legegyszerűbb kimenni az utcára vagy eljárni bulizni.Ha látod rajta hogy siet valahova akkor hagyd mert csak idegesítenéd.


Társalgásnál fontos mondom FONTOS, hogy ne csak magadról beszélj.

Alakítsd úgy a dolgokat hogy neked csak pár szót keljen szólnod, az elején legyen ő a középpontban utána beszélgethettek.


FONTOS!!!! NE LEGYÉL TAHÓ, ÉS NE PRÓBÁLJ MENŐZNI! FONTOS!!!!

Ha önmagadat adod akkor sokkal könnyebb dolgod lesz, mert nem fog önimádó tahónak nézni.

2015. aug. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De én 1 térben szeretnék... Valami parkban szeretnék vagy az utcán.... Csak utcan nem olyan egyszerű csajokkal ismerkedni.
2015. aug. 17. 23:05
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2 . kommentelő! :)
2015. aug. 17. 23:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!