Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszettem neki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszettem neki egyáltalán?

Figyelt kérdés

Egy házibulin szedtem fel egy ismeretlen csajt,igazából nem is gondoltam erre,de annyi volt,hogy az erkélyen cigiztem,ott voltunk kint 6an,aztán bement mindenki én meg kettesben maradtam a csajjal,és kicsit megismerkedtünk,aztán ahogy támaszkodtam a korláton,éreztem,hogy kicsit hozzám simul,aztán bent az ölembe ült,én megmarkoltam a combját,belül,és a fenekét is,ő is megkarmolta a combom. Kerestem a szitut,hogy kettesben legyünk,és lekapjam,de volt h. kiment 1 órára telefonálni,mikor visszajött,közeledtem felé,de ment tovább,átbújt a karom alatt. Utána egyszer találkoztunk tök véletlen,ő jött ide hozzám,megdicsért,hogy jól nézek ki stb, de azóta sem keresett,én ha keresem,beszélünk 1 kicsit,de ő soha nem ír rám,nem hív.

Szerintetek?

17L 18F


2015. aug. 14. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát figyelj...te vagy a fiú te lépj..és ha ő jött oda hozzád az valószínű azért volt mert várta hogy te keresd, de mivel nem tetted ezért képtelen volt ő megtenni . Írj neki vagy hìvd fel és hívd el randizni:) remélem segítettem.
2015. aug. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azt mondom hogy házibulin összeismerkedsz egy vadidegen csajjal, megy egy kicsit a tapi,játék aztán a csaj otthagy(vagy te hagyod ott a csajt)..ez van kb minden házibulin,csak azon csodálkozom hogy nem tudtad levarrni? Na mind1,én nem keresném,pont azért amiért ő sem keres téged..egyéjszakás kaland volt, és nyilván annyira nem jöttél be neki hogy k9molyabbat is akarjon tőled,ez van. Majd a következő bulin megismersz egy másik csajt,ne keseregj ezen :)
2015. aug. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bulikon ilyenek vannak, futó kalandok... de pont ettől jó! Nem kell elkötelezned magad :) 18/F
2015. aug. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!