Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszettem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszettem neki?

Figyelt kérdés
Kb. 3 éve voltam egy rendezvényen, ahol egy asztalhoz kerültem egy helyes sráccal, beszéltünk egymással 1-2 szót is.Utána erre egy évre megint ugyanazon a rendezvényen elmentem előtte, rám nézett, láttam rajta, hogy megismert,én hosszasan rá néztem, ahogy mentem.Utána később, amikor egymás közelében voltunk, köszönt nekem.Aztán erre egy évre is találkoztunk ugyanitt, akkor is rám nézett, megemelte a szemöldökét, hogy ,,na mi van?", vigyorgott és köszönt. Szerintetek csak azért köszönt, mert úgy ránéztem először, hogy azt gondolta, tiszteletlen, ha nem köszön, én meg azért néztem rá úgy, vagy esetleg tetszettem is neki? Én 17 éves lány vagyok, ő 18. :)
2015. aug. 3. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszélhessetek. Ezután lehet tudni, hogy akkor tetszel e neki vagy sem. Viszont ha szép lány vagy, akkor nem kell aggódni, hogy felültet.
2015. aug. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem tettszel neki!!!
2015. aug. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Még 3 év után se keresett a Facen vagy kérte el az e-mail címedet, szóval veszett ügy... Sorry!
2015. aug. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, beszélgetnetek kell és több kiderül. Egyébként ebben a pillanatban botlottam a cikkbe, mielőtt ezt leírtam, szóval tessék:


[link]

2015. aug. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!