Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok (15-20)! Ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok (15-20)! Ilyen lány bejön nektek?

Figyelt kérdés
Mindig feketében jár, gyűlöli a rózsaszínt. Nem jár bulizni, viszont szeret barátokkal lenni. Van hogy félénk de általában nagyon bevállalós, szeret hülyeségeket csinálni a határokon belül. Rockot hallgat és biszexuális.

2015. júl. 31. 15:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Kérek képet! :D
2015. júl. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
53%

"Mindig feketében jár" - Te vagy az én emberem :3

Hmm, ha esetleg van kedved beszélgetni, írj :D

17/f

2015. júl. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
Na "az írj privátot" gyökerek megjelentek. Nekem nagyon nem. :D
2015. júl. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Kill The Sexplayer ***** válasza:
100%
Nem. Egyáltalán nem jönnek be azok a lányok, akik látatlanban, két mondat elolvasása után várják el vadidegenektől, hogy véleményt formáljunk. Vagy csak a privát üzenetek miatt csináltad, ami sokkal valószínűbb.
2015. júl. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
47%

Én lány vagyok,de nem tetszik ez a halál angyala stílus. Nyilván,ha a legjobb barátnőm lennél,nem érdekelne,valószínűleg a barátod is így fog szeretni . :)

Viszont,ha konkrétan a kérdésre válaszolnék,ennyi infó alapján SEMMIKÉPPEN SEM!

2015. júl. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Tökéletes :D
2015. júl. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
26%
A "mindig feketében jár" és a "rockot hallgat" miatt nagyon nagyon nem.
2015. júl. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
58%
Egy idióta tucat tini vagy. Tudnálak még jellemezni, de nem érdemelsz több szót.
2015. júl. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
53%
Lány vagyok, hallgatok rockot és én is általában feketében járok... de csak mert az tetszik azért mást is felveszek... én nem vagyok bisex se leszbi, de biztosan van olyan aki így fog téged szeretni és kész :)
2015. júl. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Tisztára engemet írtál le, azzal a kivétellel, hogy én maximálisan hetero vagyok. Aki azt írta, hogy tucat vagy, annak egyszerűen nincs igaza, mert ha kimegyek az utcára senkit nem látok ugyan így. Én simán barátkoznék veled, mehetnénk együtt koncertezni, stb :) ha valakinek nem tetszel így, nehogy megváltozz, nem érdemli meg senki azt, h elpocsékold önmagad egyediségét!
2015. júl. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!