Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek bejön a kockahas?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejön a kockahas?

Figyelt kérdés

Lányok ti szeretitek ha egy fiúnak kockahasa van? Ha igen akkor miért? És ha nem akkor kérlek azt is indokoljátok meg. És mennyi esélye lehet egy olyan fiúnak akinek nincs kockahasa?


A válaszokat köszönöm.



2015. jún. 30. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Szeret a kockahasat!:) De az se baj ha nincs;) És azzal indokolnám hogy nem mindegy hogy 1hasra vagy több kicsire fekszek!
2015. jún. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
48%

Nem igazán.

"Dísznek" jó. Úgy értem, hogy barátnők előtt mutatkozni vele nagyon jó, de általában a kockahasú Fiúk 90%-a bunkó, mert elhiszik hogy övék a világ. Vannak kivételek, de ritkák.

2015. jún. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
Lehet hogy a legtöbb kockahasú fiú bunkó... de akadnak normálisak is... de szerintem több mint 90% inkább 95-96%
2015. jún. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

nekem nagyon tetszik :D


de az tényleg igaz, hogy a legtöbb ilyen fiú bunkó :D


azért nem mindegy, hogy valakinek lapos, de nem kocka hasa van vagy 'husis' hasa van :D

2015. jún. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kocka hasú férfiak bunkók? Milyen kutatások alapján?

Akkor a fullos aviátor szemüvegbe csücsörítő baba arcú tinik p1csák mik? R el kezdődik és C vel végződik. :)

2015. jún. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Megint az általánosítás, nekem is kockahasam van ,mert meguntam ,hogy kiskoromban kövér voltam és elkezdtem keményen edzeni meg figyelni az étkezésre, ezért most bunkó lettem.:(
2015. júl. 1. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem! :) Nem tudom megmondani miért, mert jól néz ki, meg mert na, pont azért, amiért te mondjuk a melleket szereted :D :)Mert jó. :) De attól mert egy srácnak nincs kockahasa, attól még persze, hogy van esélye. Ez nem a hasán múlik :)
2015. júl. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem jön be egyáltalán ,barátomnak lapos hasa van azt nagyon szeretem. (Már előtte sem tetszett a kocka has ,arra edzett hogy tetszen nekem ,de megkértem hogy hagyja abba)

Azért nem jön be mert nem találom szépnek , olyan természetellenes.


Szerintem az esélyek és a párkapcsolat egyáltalán nem múlik azon hogy milyen hasad van ,csak ne felszínes ,ócska ,flegma lányokat keress.


Egyébként igen ,van aki bunkó de általában nem egy sima kocka hastól ,ha igen is akkor nem hinném hogy a 95%-uk az. Aki máshova is gyúr ,azokra inkább jellemző, ez egy fajta kompenzálás nekik ,olyan mint mikor a nagy fekete autóból 220-ason szól a tuc-tuc.

2015. júl. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A lapos és hájas pocak a természet ellenes már bocsi.

Egészségtelen is. Az egyik vég elgyengülés vagy valami betegség viszi le a földre a másikat ér szűkület,sztrók és hasonló ér és szív rendszeri betegségek.

2015. júl. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A barátom 5 évig jégkorongozott, ezért elég izmos volt, mostanra ( szerencsére ) már se kockahas, se betonhát... Sosem tetszett a kockahas! Vagy a lapos, vagy a pici poci:) de inkább utóbbi. 13 éves koráig kövér volt, aztán lefogyott de a bőre a pociján lazább, ezért ha ül, van egy pici pocija, amit úúgy meg lehet puszilni:) meg... Szerintem szexi is :P A kocka has túl kemény... Nem lehet puszilgatni..
2015. aug. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!