Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek kizáró ok ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek kizáró ok ha a fiú korábban (esetleg a közelmultban) vagdosta magát?

Figyelt kérdés

Alapból esélytelen a dolog? Vagy nem befolyásolná?

Korotokat is írjátok meg, köszönöm :)



2015. júl. 26. 20:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
45%
Teljes mértékig kizáró ok lenne. Nekem is voltak gondjaim, ahogy nyilván sok embernek az életében adódnak problémák, de soha nem süllyedtem volna ilyen mélyre, hogy kárt tudjak tenni magamban. Van bennem ennyi önkontroll. Ismertem olyanokat akik vagdosták magukat, elég instabil emberkék, legtöbbjük pszichiátrián is volt. Nem tudnék egy olyan mellett élni, aki gondol egyet és mire hazaérek a melóból vagy bárhonnan, egyik nap lógva találom, mert bedepizett... 17/L
2015. júl. 27. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!