Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a következő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék a következő tanávben határozottabban lépni a lányok felé?

Figyelt kérdés

Egy 16 éves fiú vagyok.


9. Osztályban kis csúnya félős szótlan egymaga üldögélő kis nyomi voltam.


A nyáron elkezdtem rendszeresen sportolni és életem első fizetését megkaptam ( :))))) ) nagyon jóképűvé tettem magamat (aki nem hiszi hát ne hidje.. Az utóbbi időben komolyan nem hittem el hogy ez tényleg én vagyok a tükörben annyira változott az arcom) már csak a kockahas és a mellizom hiányzik, de nekem ez nem létfontosság, de valjátok be ez előny :) (azt majd év közben... Egyenlőre örülök hogy jóképűvé tudtam tenni magamat :D Ja és nem lettem páwa.. :D ) lebarnítottam magam annyira a sok vízben úszkálás után hogy suli kezdetére meglegyen a barnaság amit szeretnék (mivel addigra fokozatosan eltűnik).


Na szóval egy jókora adag önbizalmat és önbecsülést szedtem magamra és szeretnék a lányokkal szemben is határozottabban fellépni (+ kicsit jobban megvédeni magam mások ellen).


Hogyan javíthatok ezen is? Már unom hogy én vagyok a kis magányos és most jönneka suliba az új 9. osztályos lányok és szeretnék "belőlük" én is egyet magamnak. :)


Alapvetően kedves vagyok, megértő (tudom sablon szöveg..) érdekel amit mondanak, foglalkozom másokkal, de szeretnék egy kis határozottságot is mutatni feléjük.


Nem szeretnék bunkózni, verekedni, beszólogatni.. Az ki van zárva.. Én tisztelek mindenkit.


Segítsetek miként fejleszthetném magamat ebben is?


Nem szeretném a következő tanévet is magányosan tölteni :) (Barátaim sem voltak mert csendes voltam)


16/f


2015. júl. 24. 01:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ha úgy szoktak meg akkor baromi nehéz lesz a változás, meg külsőre az ember változhat de belsőre sokkal nehezebb legyél nyitott,önbizalom,kisugárzás meglegyen. Sokkal könnyebb lenne ha általános után most jöttél volna középsuliba
2015. júl. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát igen. :/


1 valamiben örülök... Ők változtattak meg es azután kezdtem el adni magamra.. Ha ez a suli nem lett volna akkor ne tudd meg most hol tartanék..


Amúgy nem ismernek.. Egész evben csendben voltam egy kis padon...szóval szinte senki nem ismer :) Az osztalyomban meg csak fiúk vannak szóval az nem lényeg.

Most jönnek az új lányok és velük szeretnék beszélgetni azért akarom összeszedni magamat.


De azon is gondolkoztam hogy év közben átmennék egy másik iskolába és én lennék a : nézd azt a fiút :O most jött a suliba?


Igaz nehéz lenne beilleszkednem egy összeszokott osztályba, de ott újrakezdhetem és ha jófej vagyok akkor menne.


:)

2015. júl. 24. 01:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Sok sikert akkor, de ha új suliba mész ne feledd hogy mindíg az alaján "sorolnak be" a többiek amit az első napokban mutatsz szóval úgy csináld haverkodj,magabiztosan...stb
2015. júl. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszönöm :)


Igen pont ez lenne nehéz számomra :) Mert nem tudom még hogy hogyan lehetek szimpatikus mindenki számára.


Mindkettőtöknek ment a zöldcsable(cs)pacsi :D


. Egyebkent most vettem észre hogy elírtam a címet.


Kijavítanám most.


TanÉvben


Ezaz :D Ez is megoldva :D

2015. júl. 24. 02:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát add önmagad, ne legyél annyira befele forduló aztán látod hogy ki áll hozzád közelebb belsőleg akivel eltudtsz haverkodni, am mind a két válaszíró énvoltamxd
2015. júl. 24. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Oh.. :D és tényleg :D.


Bocsi nem figyeltem a %-ot....


Kiengeszteles keppen kapsz még egy csacsit :D


Amúgy az a baj megszoktam hogy befele forduló vagyok, de ezen akarok változtatni.

2015. júl. 24. 02:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Emellé szerény is lettél, nem?:D

Hogyan tudnál határozottan lépni? Hát a jól bevált dolgokon kívül (odamész hozzá, és beszélsz vele, rámosolyogsz, stb.) nemsokat tudsz tenni.

2015. júl. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én csak gratulálni szeretnék :)
2015. júl. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De jó neked,irigykedek
2015. júl. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!