Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mégis mire jó a kamu...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mégis mire jó a kamu udvarlás?

Figyelt kérdés

Pl. suliban egy csúnyább vagy népszerűtlen, fura csajnak heccből csapni a szelet? Miért tartják a tini srácok olyan mulatságosnak, ha az osztály fekete báránya bedől egy ilyen undorító vicc széptevésnek, vagy ha éppen tudva a csalást, lekoptatja az illetőt?

Bevallom azért érdekel, mert jómagam is átéltem ezt általánosban, de középsuliban is. Még tetszett is a srác, és borzasztó érzés volt, hogy gúnyt űz belőlem, de áldom az eszem, mert minden erőmmel próbáltam nem tudomást venni róla - ami kicsit sem könnyű, ha folyton betörnek az ember személyes terébe, és tanárok előtt sem félnek önmagukat is nevetségessé téve égetni az embert.

El tudná magyarázni nekem valaki, aki tudja miről beszélek, hogy a másik félnek mi a jó ebben?


2015. júl. 20. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet be se dőlt ,csak ők hitték azt ilyen velem is megesett,csak nevettem rajta,mert az illető sajàt magát buktatta le
2015. júl. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
A mai gyerekek nagyon durván elcseszettek. Nem is nevezhető emberi viselkedésnek amit leművel a többségük. Ne keress normális magyarázatot hogy miért csinálják. Egyszerűen csak balf**zok és nincs semmi más örömük az életben meg erre büszkék. Inkább örülj hogy te abba a nagyon kis százalékba tartozol akik még normálisak ebben a generációban.
2015. júl. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egyszerű válasz:


Azért mert hülyék....

És nincs más dolguk.


Én ha nekem van egy csaj aki egyáltalán nem jön be és csúnyának tartom akkor legalább őszintén ,de tapintatosan elmondom neki ,hogy nem tetszik,de attól még nem küldöm el a ptsba.


Főleg nem csinálok belőle viccet ,mint valami unatkozó gyökér. -_-


2-esnek:


Kedves. :D

2015. júl. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3-as vagyok


UI:


Szóval az olyan gyökerekkel akik viccet csinálnak belőled ,mert neki nem tetszel azokkal egyáltalán ne is foglalkozz.

2015. júl. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én se értettem soha hogy mért jó a másiknak fájdalmat okozni..de ne nyílván nem veled van bajuk hanem magukkal és ezért csufolnak,vernek át mert könnyeb egy olyan embert akit senki nem szeret mert önmaga megbántani mint be ismerni maguknak a hibáikat
2015. júl. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát most na nem fogok szépeket írni olyanokról akik mások szenvedésén élvezkednek :)

2-es

2015. júl. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

3-as vagyok


2-esnek


Ez is igaz. :D

2015. júl. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Egyébként naná, hogy csak haverok előtt csinálták, de akkor nagyon! Az első srácot konkrétan a haverok cipelték oda, azzal a szöveggel, hogy tetszem neki, pedig köztudott volt, hogy utáljuk egymást, főleg ő engem.

A másik, na az durvább volt, óra közepén énekelt nekem, szerelmet vallott, több tanárnak is mondta, hogy tetszem neki, és ez nem minden! Ma már csak nevetek rajta, de akkor iszonyúan ciki volt. Oké, hogy tette az agyát a haveroknak, de eléggé túlzásba vitte. A durva, hogy az egész nem nekem szólt, mégis az én pofámról égett a bőr. Nem tudom mit érezhet az ilyen..

2015. júl. 20. 23:14
 9/10 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.


Csak egy tipp. Ne mutassad ki hogy mennyire zavar mert akkor folytatni fogják. Próbáld meg azt mutatni hogy nem zavar és nem érdekel a dolog. Akkor jó eséllyel megunják és vagy átszállnak másra vagy abbahagyják.

2015. júl. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most ez akkora problema? Vedd poenra...Ilyet enis szoktam,de nem vettem eszre hogy annyira osszetorne a lelkuket.Inkabb nevetnek,vagy elvorosodnek de komolyan nem hittem hogy ez valakinek ekkora gond..:D
2015. aug. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!