Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogok így megismerni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogok így megismerni egy hozzám illő személyt, ha?

Figyelt kérdés

ha nehezen adok esélyt a srácoknak és az egész dolognak..


Tudom,hogy ezen változtatnom kell, de azt viszont nem,hogyan.

Nehezen szavazok bizalmat bárkinek is .

Neten szoktak lenni fiúk,akik megismernének személyesen stb, viszont én mindig írom nekik,hogy beszélgetek ,és ennyi.

Aztán van,aki kitart hónapokat is akár... de mégis ez a netes ismerkedés nálam valahogy nem jön össze.



Személyes ismerkedésre meg úgy érzem,h kevés a lehetőségem, vagy nem élek velük igazán..

Buliban közelednek a srácok , de ott is rám tör valami,ami miatt nem ismerkedek velük...

Nem bízok az emberekben ..az utóbbi időben folyamatosan azt tudatosítottam magamban,hogy nincs szükségem senkire ,hogy boldog legyek,de úgy látszik,átbillentem a másik oldalra...

Talán mégis jó volna,ha valakivel megértjük egymást ..a "szeretlek" szóról nem is beszélve ..amit egy ideig üresnek tartottam .

Egyetlen srác volt eddig,aki sokat jelentett, vele fél évig együtt is voltam, habár az is bonyolult volt.

Amikor vége lett, onnantól kezdve távolságtartó lettem ....és ebből szeretnék kijutni...



Ha van köztetek Bács megyében élő srác,és lenne kedve ismerkedni , írjon.

Fura,h ezt írom :D meg nem is gondoltam,h majd egy ilyen oldalon kiírom ezt . Persze, biztos hasznos az oldal ,csak hát tudjátok...az ilyen szerelmi ügyek esetében nem nagyon van megoldás itt sem ..


19 ,lány.


2015. júl. 19. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Hát sajnálom, hogy ilyen messze laksz :/ (Komárom-Esztergom, illetve lassan Pest megyében élek, mert költözök)


2. Sajnos nehezen fogod tudni megismerni így, ha nyithatok ezzel :(. A szeretet olyan dolog, hogy ha csorbát szenved, ha megsérül, azt az idő is nehezen hozza helyre, de ugyanolyan sosem lesz, mert gyengül a bizalom! Minél több a szereteten a heg, annál nehezebb nyitni a másik felé. Egy idő után már talán lehetetlen is, de ahhoz sok hegnek kell lennie!

Azt tudom talán tanácsolni, hogy ha megismersz valakit, ne gondolj rá úgy, mint egy emberi lényre, akit szeretni LEHET, vagy KELL, vagy bármi olyanként, akivel kapcsolatban szóba jöhet maga a szeretet, a bizalom, vagy bármi, hanem.. mintha csak egy új könyvet kezdenél el olvasni, amiről semmi adatot sem tudnál, beleértve írót, címet, kritikát, borító is üres lenne.. és maradva a metaforánál, ahogy haladsz a "történet" mentén, úgy lassan el tudod dönteni, hogy miként érezhetsz a másik fél iránt, például szimpátiát, vagy közömbösséget. Egy idő után, ami már akár 1-2 hetet is jelenthet, már el tudod dönteni, hogy hogyan is szeretnél érezni az adott srác iránt. Bár ebben a szív dönthet inkább, de az eszeddel hozod meg a végleges döntést: vagy adsz neki egy esélyt és (még mindig maradva a metaforánál) mész vele tovább a történet mentén, vagy egyszerűen becsukod a könyvet, és elrakod.

Bár embereket ennyire tárgyként kezelni nem könnyű, de mivel írtad, hogy nehezen nyitsz az emberek felé, más megoldás talán nincs is :/

A távolságtartást pedig esetleg szeretetbeli sikerélményekkel lehetne oldani, azaz ha olyan emberekkel hoz össze a sors, akik szeretnek, akik tisztelnek, fontos vagy számukra, és így tovább! :) Ebben azonban tippet nem igazán tudnék javasolni, egyedül szintén az ismerkedést, de ennél az esetnél baráti célzatú ismerkedést!

Ja, és az nem létezik, hogy ne lenne szükséged senkire sem, mert az ember alapból társas lény, és a szeretet talán fontosabb szerepet is játszik az életében a túléléshez, mint az étkezés, vagy bármi más.. szeretet nélkül élni ugyanis szinte abszurde lehetetlen! :O


Remélem, tudtam segíteni a válaszom valamelyik részével, vagy egészével :)


19/F

2015. júl. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszod !!


Komolyan, elgondolkodtatott ,amit írtál,és már ezért megérte.

Igazad van, a hozzáállásomon kell változtatnom.

Tényleg köszi,hogy ilyen hosszasan leírtad a gondolataid :)

2015. júl. 20. 22:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Szívesen máskor is, és remélem, tudtam segíteni :) :)

#1 voltam :)

2015. júl. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!