Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy lesz vagyis...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy lesz vagyis inkabb lehet? Nagyon izgulok : S

Figyelt kérdés

Van egy srac, akivel baráti körből ismerjük egymast. Ott szoktunk találkozni is ( logikusan :D ) , de eddig kb csak köszöntunk egymásnak aztán kész.

Egyik nap bejeloltem Fb-on , vissza jelölt aztán elkezdtünk beszelgetni .


Azóta kb minden nap beszélgetünk, de mióta dumalunk meg nem találkoztunk.


Szombaton ők ( szüleivel) is jönnek le a Balatonra ( ugyanaz a baráti kor lesz ott is). Ott is alszunk.


Nagyon parazok, hogy

1. odajön-e hozzam,

2. Ha igen, akkor miről beszélgetünk ( bár talan ettől felek a legkevésbé)

3. Es, hogy milyen lesz eloben beszelgetni vele


Es anya mondta, hog szerinte biztos odajön, csak en is "hagyjam" ezt

De hogy? Mármint mit csináljak vagy ne csináljak, hogy odajojjon?

Jo, persze nem pont akkor fogok "véletlenül" elmenni inni/enni, amikor épp odajönne :'D


Anya azt mondta, hogy pl mosolyogjak ra :D

Hat...nem szeretem a mosolyomat ( fogszabim is van) es nem tudom, hogy nem értene-e félre a dolgot :/


Mert O mintha arra utalt volna a beszélgetés során legalább 1x 'észrevehetőbben' es 1x-2x annyira nem feltűnően, hogy esetleg bejovok neki :D



Az a 'baj' velem, hogy mar előre "eltervezem", hogy mit lenne jo csinálni :/

Mármint hogy pl ketten lemegyunk a partra sétálgatni, beszelgetni, stb...


Pedig annyira nagyon nem tetszik :/

Es nem hinnem, hogy majd ketten fogjuk magunkat es lemegyunk a partra, mikor mindenki a háznál lesz :D

Picit talan fura is lenne, ha ketten "lelepnenk" :D

( mármint nem szó nélkül :D )



Es nagyon parazok :D


Szerintetek hogy tudnám lenyugtatni magamat? :D


Es ha tenyleg jot beszélgetünk eloben is akkor felvethetem az ötletet, hogy menjünk el setalni?

Vagy ha ugy érzi, akkor majd O kérdezi ezt meg?

Fiúk! Szerintetek?


15/L

15/F



2015. júl. 13. 08:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik, akkor mit akarsz tőle?
2015. júl. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha annyira nem tetszik nincs veszíteni valód.:)
2015. júl. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
azt írtad nem tetszik? akkor miért parázol? ő is csak egy ember, nem fogja leharapni a fejed :P
2015. júl. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1: attól, hogy most meg nem tetszik lehet, hogy 1-2 hét/hónap utan teljesen odáig leszek érte :D

( ez volt egy másik sráccal is, hogy először nem igazán tetszett, de kb 1-2 hónap múlva mar pulzusemelkedes is volt, mikor megláttam :D

Szoval kitudja...)


#3: nem tudom igazából, lehet azert ( is) mert nem igazán szoktam fiúkkal beszelgetni es azert mégiscsak felek ettől :D

2015. júl. 13. 09:57
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha meg láthatóan vacillálna, menj oda hozzá te.

Nincs sehol megszabva, hogy neked csak szótlanul mosolyogni szabad.

2015. júl. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Legyél laza!!! <-- a legfontosabb. Ha laza vagy, tudsz önmagad lenni.;)

Fontos, h ne parázz rá. Eddig 1x voltam "randin" (eddigi életem NAGY szerelmével), furcsa mód, az első pár órában izgultam csak. Aztán..amikor történt, h odajött, akkor már ment minden, ahogy kellett...

Még1x; lazaság, légy önmagad.

YOLO!

2015. júl. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Végülis alig beszelgettunk :D :/

Csak tollasoztunk, de akkor a vége fele mar amikor valamelyikunk béna volt együtt nevettünk/mosolyogtunk :D


Velük jöttünk haza, es amikor ok is hazaértek kb rögtön irt :'D

Szoval lehet érdekelte, hogy pl hogy érzem magam vagy bármi, lehet szeretett volna beszelgetni, csak nem tudta hogy kezdje vagy nem tudom :D

Mint ahogy en sem :D

Pedig anya 'próbált segiteni' , mármint csak ugy hogy, hogy megkérte a sracot, hog kísérjen el XY helyre es akkor ugye legalább 2-en voltunk :D


De nem jött össze :D

En meg hulye voltam, mert megkérdezte, hogy segíthet-e XY dolognal en meg azt mondtam, hogy nem kell köszi, de utána rájöttem, hogy basszus ez most hülyeség volt, mivel a pasikat hagyni kell segíteni :D

De amikor uditoert mentem vele együtt, akkor keres/kerdes nelkul megfogta az egyik üveget :) :D

2015. júl. 22. 09:56
 8/9 anonim válasza:
Jesszum nem kell ennyire izgulni, legyél természetes, tessék mosolyogni! A fogszabályzós mosoly is gyönyörű ha szívből jön, anyukád meg ne szóljon ennyire bele. mert lehet a a fiúnak így kínosabb. :)
2015. aug. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én sem értettem, hogy miert "küldi velem" a sracot :D

Dehát megis hulyen néz ki, ha azt mondom hogy nem kell jönni, köszi :'D

2015. aug. 10. 17:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!