Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti szívesen barátkozto...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szívesen barátkoztok meleg fiúkkal?

Figyelt kérdés

2015. júl. 12. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem az alapján barátkozok valakivel, hogy meleg-e vagy sem. Ez nem szempont.

Egyébként van egy meleg barátom. De nem azért a barátom, mert meleg.

2015. júl. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

azért jó meleg fiúkkal barátkozni, mert a végén tuti nem jönnek össze xD (ilyenkor csak az a szar, ha a csaj beleszeret)

bár nekem még nem volt meleg barátom, nem küldenék el valakit csak azért, mert nem a lányokat szereti.

2015. júl. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem lenne számomra kérdés hogy meleg-e. Ha jófej, megtaláljuk a közös hangot és van közös témánk, akkor nem változtat a barátságunkon hogy kihez vonzódik.
2015. júl. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én sem úgy barátkozom, hogy "Hello, meleg vagy?:D", de a válasz igen. Sokkal őszintébbek, jó fejek, én szeretem őket! :)
2015. júl. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%

utolsó!

"Sokkal őszintébbek, jó fejek" ha ezt gondolod, tuti nem találkoztál még elég heteró fiúval :))

2015. júl. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Most ezt mibol gondolod? :)
2015. júl. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
egy meleg srác a legjobb barátom. azt hiszem ezzel mindent elmondtam :) 14/l
2015. júl. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

egy lánynak én vagyok a legjobb barátja, 19 évesek vagyunk és most mondtam el neki, nem zavarta, mindent elmondhatok neki és még szurkol is nekem :D

és nem azértlettünk jóban mert meleg vagyok :D

2015. júl. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az én legjobb barátom is egy lány :) és már az előtt olyan jó barátok voltunk kielőtt elmondtam volna neki. azóta csak jobb lett a kapcsolatunk :)
2015. júl. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Persze,miért ne?

Ugyanolyan emberek,mint bárki más,így lehetnek jófejek is :D

Amúgy mindig is szívesen megismertem volna egy meleg fiút,de még nem jött össze :)

Valahogy az én környezetemben nem léteznek :D

17/l

2015. szept. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!