Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedden egy srácnál fogok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedden egy srácnál fogok aludni, eddig csak egyszer találkoztunk, meg neten dumáltunk. Van miért félnem az ottalvást illetően? 18/L

Figyelt kérdés
2015. júl. 11. 01:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Olyannal alszol együtt akit nem is ismersz, csak neten beszéltetek?

Grat..

2015. júl. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
szóval találkozás nélkül nála alszol... oké... nincs több kérdésem. Az biztos hogy nem vagy normális, a srácról nem tudtam meg túl sok mindent. Ennyi információ alapján lehetetlen a kérdésre válaszolni.
2015. júl. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Van félnivalod. Lehet, hogy nem lesz szex.
2015. júl. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Gumit vigyél! ^^
2015. júl. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy találkozás után ő már az ágyában akar látni?

Félned nincs mitől, ha szeretsz idegenekkel d*gni.

2015. júl. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ismerem, meg egyszer már találkoztunk és vannak közös ismerőseink!
2015. júl. 11. 01:28
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

Hát az attól függ hogy mi az amitől félsz. :D Én 20 vagyok, és egy netes haveromnál aludtam tavaly nyáron, csak azért mert külföldről későn érkeztem Budapestre és nem ment több busz szóval hirtelen jött ötlet volt hogy ne csövezzek a Népligetnél inkább menjek fel hozzájuk úgy is közel lakik. 15 éves szóval, kb. annyit gondoltam róla hogy aranyos fiú, jó haver, aztán az lett belőle hogy végigszexeltük az éjszakát, nem így terveztem de nincs bűntudatom, mert azóta is együtt vagyunk és senki meg nem mondja hogy mennyi a korkülönbség közöttünk. Nagyon jól megvagyunk. :)

De vissza térve a te kérdésedre, ha egy szingli fiú és lány együtt alszik, ott soha sincs kizárva a szex sokszor még a kor sem számít lásd az én esetemet.

2015. júl. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen lehetne annyi eszed, hogy nem alszol egy idegen sráccal...
2015. júl. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

egy srácnál

egyszer találkoztatok

igen, van félnivalód.

2015. júl. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz dugni nincs baj :-)
2015. júl. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!