Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek milyen lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek milyen lányok jönnek be? 16/L

Figyelt kérdés
Vèkony legyen vagy lehet kicsit húsisabb is,magas vagy alacsony? HaHaj hosszú vagy rövid?
2015. júl. 8. 08:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Lehetöleg egy picit legyen alacsonyabb nálam(eddig 175 vagyok, szóval maximum 170 legyen) de a nagyon nagy különbséget sem szeretem, a haja minimum vállig érö legyen és álljon jól neki, ezen kívül legyen vékony(nem sovány) és formás, nem baj ha kicsi a melle, de a feneke és a lábai legyenek szépek- és a combjai épp hogy érjenek össze, egy picit visszataszító, ha olyan vékony lába van egy lánynak, hogy nem ér össze-a legfontosabb pedig, hogy legyen szép arca, amit nem ront el egy csomó sminkkel, a mükörmöt utálom , illetve azt is, ha sötét hajba szöke tincseket raknak. Az öltözködése pedig ízléses, nyáron inkább hordjon szoknyát, mint olyan shortot, amiból kiláttszik a lényeg.


Ne legyen buta, szeretem, ha megértik vicceimet, de jobban tetszik egy lányban, ha kreatív, mint azt, ha nagyon jó a reál tárgyaknál, ugyebár ellentétek vonzzák egymást. Ezek mellett szeretem, ha érdekes a nevetése, vagy van valami egyéb érdekes szokása/tulajdonsága, jó humora legyen és legyen cuki.


Elsöre soknak tünhet, de egy konkrét személlyel tudnám példázni- kár, hogy szerelmem pusztán plátói :'( .


u.i.:Bocs a hosszú ö és ü mellözése miatt, de a telómon nincsenek meg ezek a betük.

2015. júl. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Legyen magad legyen hosszú a haja szeressem moziba,színházba járni. Öltözzon elegánsan ( en is igy öltözőm) legyen magára igényes. Szeressen, es aludjunk sokat egymással :) nagyvonalakban ennyi :) 17/f
2015. júl. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!