Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek milyen belső...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek milyen belső adottságok jönnek be főként? -Énekhang/Humor/Művészet, stb?

Figyelt kérdés
belső adottságok
2015. jún. 24. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Legyen humorérzéke de ugyanakkor tudjon komoly is lenni,ha arra van szükseég.

Legyen (viszonylag)jó hallgatóság,de bőbeszédű legyen(én nem vagyok az),igy nem lesznek kínos csöndes pillanatok.

2015. jún. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én szeretem, ha a srácnak van humorérzéke és megnevettet, szeretem, ha megértő és figyelmes, és amikor kell komoly.

Tetszik, ha a srác tud zenélni (akármilyen hangszer lehet), az csak ráadás ha énekelni is jól tud (de ez nem elsődleges szempont).

Mivel én nem vagyok túl bőbeszédű, ezért jó, ha a srác viszonylag sokat beszél, de amikor kell meghallgat és nem szól közbe.

2015. jún. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Humorérzék nagyon megnyerő tud lenni, de azért lehessen vele komolyan is beszélgetni. Emelett legyen kedves, romantikus, ragaszkodó (ne túlságosan) és talpraesett.

Viszont engem az énekesek kifejezetten taszítanak (nem tudom, hogy miért).

2015. jún. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#2 hozzám jössz feleségül?:D tudok zongorázni igaz csak a boci boci tarkát de az megy:DD, énekelni tudok csak nem mindenki szereti a hangomat hallani de semmi más probléma nincs vele:D 17f
2015. jún. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Pi csába nem is kell színésznek vagy valami ilyesminek lenni..

Humorista leszek ^^ :D

2015. jún. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Oh #4 ennél szebb lánykérést el sem tudtam volna képzelni:D ha a ’boci boci tarka’ profin megy, akkor nekem nem számít semmi más csak te:D

IGEN hozzád megyek feleségül:D


#2es vagyok:)

2015. jún. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4-es, szakadok XD
2015. jún. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!