Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy barátom van?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok,a barátom 13 már fél éve együtt vagyunk. Az ő szülei tudják,az enyémek nem. A múltkor csókolózás közben kiszívta a nyakam. A szüleim észrevették a foltot,és eléggé feszegették a témát. Hogy mondjam el nekik?

2015. júl. 3. 21:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nem arraa vagyok kíváncsi hogy 12 évesen mivel kéne foglalkoznom.

Ha erre lettem volna kíváncsi akkor úgy tettem volna fel a kérdést.

Könyörögve kérek mindenkit,csak a kérdésemre válaszoljatok.

Egyébként "kedves" #8-as válaszoló: elmondtam a szüleimnek és nem akadtak ki.

Sőt! Épp ellenkezőleg örültek hogy elmondtam nekik,megértették a döntésem,és szeretnék megismerni a barátom.

2015. júl. 4. 13:42
 12/14 anonim ***** válasza:

Elvégre szólásszabadság van, majd pont egy 12 éves kislány fogja nekem megmondani hova mit írjak.. Egyébként meg válaszoltam a kérdésre a saját szemszögemből, mivel a te szüleidet nem ismerem.

Ott van, ha én lennék az anyád a helyedben nem mondanám el, mert amit kapnál az tuti nem tennéd zsebre. Ennyi.


Neked is, meg főleg a szüleidnek is őszinte gratulációm, biztos büszkék a kislányukra, hogy 11,5 évesen már pasizik ;)


U.i.: Őszintén remélem nem jön pár hét (vagy nap) múlva a kétségbeesett kérdés, miszerint: "Lehetek terhes?"... :D

2015. júl. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem fog. :)
2015. júl. 4. 15:45
 14/14 anonim ***** válasza:

nyakszívást idősebb koromban sem engedtem sose :D én gusztustalannak tartottam mindig. vagyis oké, elég menő, másnap a figyelem középpontjában leszek. egyszer szívta ki az akkori partner a nyakamat, másnap azt se tudtam hogy rejtegessem. pedig nekem tudták hogy együtt vagyunk. de rohadt gáznak éreztem, és imádkoztam másnap hogy a suliban véletlen se vegyék észre :) alapozóval és a hajammal takartam. sikeres volt.


de 12 évesen elég korai ez... még a csók is szerintem :D meg ez a nyakszívás. nyakszívásból tudja mindenki hogy mi lesz. fogdosás, kézzel kielégítés stb stb. el se akarom képzelni hogy 12 évesen ezeket csináltad e... de tudom közöm nincs hozzá, de remélem nem. nem a te korodnak megfelelő viselkedés ez. mármint oké legyen barátod, de nem is tudom szerintem korai ez még. mármint vagy 4 évig még tuti nem fogtok egymáshoz nyúlni.

2015. dec. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!