Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mi a véleményetek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi a véleményetek az olyan lányokról?

Figyelt kérdés

-ismerkedsz, randizol vele, és mondja, hogy nincsenek barátnői, csak 1-2. Haverjai viszont igen(sok).


-aki ilyenbe eddig futottam, mind egy ordas ri banc volt


2015. jún. 30. 00:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért baj az, ha csak egy-két barátnője van, de másokkal is ápol kapcsolatot, csak nem olyan szinten?
2015. jún. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
lehet rosszul tettem fel a kérdést, szóval: akkor úgy kérdezem, hogy akinek több a barátja, mint barátnője
2015. jún. 30. 00:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Oké, így már jobban értem. :D Hát tényleg tudnak r***ncosak lenni, de nem mindenki olyan. Persze én is találkoztam már ilyennel, az engem is idegesített.
2015. jún. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most belegondolva több fiút ismerek mint lányt úgy közelebbről. Hoppá, bocs így már olyan lány vagyok. 3 év 8 hónapja van egy kapcsolatom (első és utolsó). A barátok nemek szerinti eloszlása az ég világon semmit sem jelent.
2015. jún. 30. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jó neked kérdező, bár én is kifognék végre ilyen dugásra mindig kapható csajokaT!
2015. jún. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

# 4/5 Időpont ma 03:18

-ne vedd magadra, a szinglikről van szó, nem azokról, akik már párkapcsolatban élnek jó ideje


# 5/5 Időpont ma 07:16

-annak én is örülnék, de ha vmi komolyabb kezd alakulgatni - miért volna jó az, hogyha elkezdesz járni egy lánnyal, majd állandóan azt látod, hogy fiúk hada legyeskedi körül? fiúkkal lóg, nincsenek jóformán barátnői

-fiú - lány barátság eléggé vitatott dolog. Ha van alkalom egy lány ismerősömet ágyba vinni, aki nekem bejövős, épp nincs senkim...... én sem hagynám ki a lehetőséget

-szóval mint ahogy a 3. írta - elég idegesítő ez a jelenség

2015. jún. 30. 12:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!