Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ezek alapján nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ezek alapján nektek tetszik a lány?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik és szerintem én is neki, mert néz, megfordult utánam, ha meglátja, hogy ránézek elkapja a fejét. Viszont bejelöltem visszajelölt, lájkolta a képeim, meg felköszöntött. De miota ismerősök vagyunk azota alig mer rám nézni. Nem is köszön. Fiúk? Mit érezhet a srác?
2015. jún. 16. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
jót
2015. jún. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDd#1
2015. jún. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi mostmár értek mindent..
2015. jún. 16. 21:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de gondoltam leírom neked, hogy mi a véleményem erről :)

Az mindenképpen jót jelent, ha a képeidet is lájkolja. És szerintem most már azért nem mer rád nézni, mert gondolja, hogy tetszik neked (mivel bejelölted) és ettől meglepődhetett, hogy bejön egy lánynak.

Beszélgetettek már?

Mert ha nem, akkor szerintem írjál rá facebookon vagy menj oda hozzá élőben. ;)


16/L

2015. jún. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!