Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell ennyire semmibe venni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ennyire semmibe venni?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom akivel nagyon szoros a baráti kapcsolatba kerültünk. Akármi problémája van/volt én mindig ott vagyok/voltam neki.

Nemrég szakított a barátjával, ismét végig ott voltam mellette. Elmentünk valahova a közös barátainkkal, de szinte felém sem nézett, alig beszélt velem. Volt már arról szó hogy komolyabbra is fordithatnánk a kapcsolatunkat, de most már szinte nem is érdeklem. Azért pedig szerintem nem érdemes "barátoknak" lennünk hogy csak és kizárólag a problémáival forduljon hozzám


18/f


2015. jún. 1. 00:11
 1/1 anonim ***** válasza:
mert a legtöbb fiú lány barátság erről szól ezért nem haverkodok csajokkal
2015. jún. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!