Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miskolcon ennyire nincs dend?...

Miskolcon ennyire nincs dend? A rendészetek ennyire "semmibe" veszik?

Figyelt kérdés

Ilyen állapotok uralkodnak.

https://www.youtube.com/watch?v=NG-DQ3Wplxc



2015. máj. 28. 10:02
 1/9 A kérdező kommentje:
*rend
2015. máj. 28. 10:03
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Mindjar leotozok csupaszra
2015. máj. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 ConnectCare ***** válasza:
5%

Megnéztem, de én annyira nem éreztem ebből a káoszt.


A képviselő úrnak mániája hatóságosat játszani, ez már lejött, ha nem éppen ő vonul ki ide-oda egy századnyi rendőrrel/rendésszel, akkor feljelentget. Most éppen ellenőriz.


A videó pedig arról szól, hogy adott egy család, akit ahogy az a videóból lejön már nem először ellenőriz a rendészet és a fülük kivan már az állandó ba..tatással. Lehet nekem sem tetszene, ha pár naponta megjelenne nálam valaki ellenőrizgetni, főleg képviselőstől és kamerástól.


A rendészet amúgy egy egész jó dolog, sokszor látom őket olyan helyeken is, ahol rendőr Krisztus óta nem járt meg valahogy motiváltabbnak tűnnek, de nem lehetne, hogy tényleg bűnmegelőzzenek, ne pedig hatósági álarc mögé bújva zaklassák azokat, akiket így akar a városvezetés kipakolni a városból? Mert ez utóbbi valahogy sehogy sem legitim hatósági tevékenység.

2015. máj. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha probléma van valakivel akkor igen is ellenőrizzek az illetőt. Az, hogy a képviselő odamegy szerintem csak pozitívum, kimegy a helyszínre és tájékozódik a helyzetről, nem úgy mint a többi akik egy íróasztal mögött túrják az orrukat.
2015. máj. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A cigányokat nem ellenőrizni kell, hanem kitoloncolni.
2015. máj. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"A képviselő úrnak mániája hatóságosat játszani, ez már lejött, ha nem éppen ő vonul ki ide-oda egy századnyi rendőrrel/rendésszel, akkor feljelentget. Most éppen ellenőriz. "


Nem tudom mi ezzel a baj, inkább, mint a rablás, segélyen tengődés.

Másrészt gondolom nem véletlenül ellenőrzik őket.

Azt meg nem mondanám, hogy semmibe nem nézik, a cigányoknál ez az alap felállás, hogy bunkók vagyunk.

2015. máj. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1. Önkormányzati bakternak semmi joga nincsen senkinél házkutatást tartani.

2. Ha még a bakternak lenne rá joga (nincs), a képviselőnek akkor sincs.

3. Erről felvételt készíteni egy magánszemélynek aztán feltölteni az internetre meg főképpen nincs joga.


Összességében örülhet, hogy csak elküldték őket oda ahová valók, rendőrt is hívhattak volna. Az, hogy milyen állítólagos gaztetteket követtek el ebből a szempontból irreleváns.

Én mindig mondtam, hogy az önkormányzati baktereknél nincsen röhejesebb dolog. Két dologhoz értenek: bkv ellenőröket kísérni meg részeg tiniket hajkurászni. Ha az egész szervezetet megszüntetnék és a költségvetését a rendőri állomány kiképzésére fordítanák, meglepő eredmények születhetnének.

2015. máj. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Az,

hogy milyen állítólagos gaztetteket követtek el

ebből a szempontból irreleváns."


Hát mondjuk pont nem, mert ha már ekkora jogásznak érzed magad, akkor tudnod kellene, hogy irreveláns bűncselekmény nincs.

Jó példa erre, hogy a pedofil oldalt bejelentőt is feljelentették az idióták.

2015. máj. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Irreleváns csak adott relációban értelmezhető. A büntető jog szempontjából valóban nem irreleváns, az eljárási jog szempontjából viszont az. A közteres akkor sem jöhet be az én telkemre a képviselővel és a kameramannal, ha személyesen én vagyok a felelős a szudáni és a ruandai népirtásért. Rendőr jöhet, házkutatási paranccsal. A megyei reagáló egység (jelenleg tek) jöhet, letartóztatási paranccsal. Közteres kamerával nem jöhet, ha összeszarja magát, akkor sem.
2015. jún. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!