Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a visszafogott,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a visszafogott, szerény fiúknak bejönnek a feltűnő lányok?

Figyelt kérdés

Van egy fiú a suliban, aki bejön nekem és nagyon szívesen megismerném, nagyon normálisnak tűnik, szimpatikus. Ezt elmondtam a barátnőimnek, akik kicsit elkeserítettek...azt mondták Ő tipikus szerény stréber és mivel én szerintük külsőleg feltűnő vagyok, pl mert sminkelek, nem jönnék be neki és nem lennék neki szimpatikus, de én magamat abszolút nem látom szépnek és annyira feltűnőnek sem.

Igazából eddig még semmi sem történt a fiúval, sokszor összenézünk, de tudom ez még nem jelent semmit.

Amúgy picit tartok tőle, hogy esetleg nem lennék neki szimpi, egyébként a külsőm vagy a kisugárzásom miatt már sokan találtak unszimpatikusnak és nagyképűnek (bár általában vsak lányok), pedig tényleg utálom a nagyképű, bunkó és felszínes emberek társaságát, ez a srác pedig annyira aranyosnak tűnik, valahogy a kisugárzása is olyan pozitív.

Szerintetek kezdeményezzek valahogy nála? Őszintén, picit félénk vagyok:(



tegnap 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen emberfüggő. Menj, beszélj vele
tegnap 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szeretnék, de suliban nem tudom mikor tudnék odamenni hozzá, soha nincs egyedül. Illetve tényleg nem tudom mit szólna hozzá

Arra gondoltam legelső kis lépésnek, hogy ha legközelebb találkozunk rámosolygok

tegnap 20:19
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A mosoly nagy segítség lehet. Különben még fiatalabb koromban én is ilyen voltam, mint te. A lányok általában irigyek voltak rám. Én pedig a nem feltűnő de okos fiúkat szerettem. Aztán, volt egy nagy szerelmem. Ő pontosan ilyen volt. A legszebb időszak volt az életemben. Ma már mindketten házas emberek vagyunk. Egy kontinens választ el. Sokat gondolok rá. Ünnepnapokon írunk egymásnak.
tegnap 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább a személyiségetek miatt aggódnék. Ha te egy ilyen társasági ember vagy, ő meg kevésbé, akkor ez a különbség nem feltétlen lenne előnyös, pláne ilyen korban. Persze ettől még próbáld meg, csak jobb előre felkészülni egy ilyen eshetőségre is.
tegnap 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

4-es: neem, abszolút nem vagyok társasági ember, introvertált vagyok, és az a problémám, hogy eddig nem találtam olyan fiút aki hozzám hasonlóan az lenne. Azt viszont nem tudom, Ő mennyire az, a suliban mindig beszélget valakivel, de ezen kívül nem tudom hogy milyen személyiség ilyen téren, remélem hasonlít rám:))

tegnap 23:56
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"[...]pedig tényleg utálom a nagyképű, bunkó és felszínes emberek társaságát[...]"


Ennek ellenére a barátnőid elég felszínesek, ha ilyen sztereotípiák alapján mondják meg, hogy kinek mi jön be, olyan magabiztossággal, hogy azt még az érintett sem tudja ilyen biztosan elmesélni.


Menj, beszélj a sráccal. Sok sikert.

ma 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!

De azt hiszem, lehet, hogy hagyom az egészet:(

ma 17:14
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Hogyhogy?
ma 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!