Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Főként a fiúkat kérdezem....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főként a fiúkat kérdezem. Ezzel szerintetek mégis mit akar elérni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tehát a történet röviden, hogy van az évfolyamunkon egy srác, aki finoman szólva is furán viselkedik. Leszögezném, hogy én tényleg nem akarok semmit tőle és nem is azért rakom ki ezt a kérdést, csak borzasztóan kíváncsi vagyok, hogy ez mennyire normális és más is tapasztalt-e már ilyet.

Szóval az illetőről azt kell tudni, hogy mostanában elég sokszor figyel. Tudjátok megérzi az ember, ha nézik őt, na így sikerült észrevennem. Azt nem mondom, hogy állandóan, de többször kaptam rajta, mint egy átlagos embert aki csak úgy van a folyosón. Persze tudom, hogy ez még nem jelent semmit, de van más is.

Korábban már 2 barátnőmnek is szerelmet vallott a jelenlétemben. Ezek úgy történtek, hogy ültünk egy padon ketten, ő meg éppen arra járt a haverjaival és csak úgy oda vetette hogy ő annyira szerelmes xy-ba. Mindkét lány két külön eset volt, ezért is furcsa számomra, ha tényleg annyira "szerelmes".

Illetve egy másik eset, szintén egy másik lánnyal jöttünk be a suliba, ő pedig a haverjaival épp kifelé tartott és oda köszönt nekünk. Nem vettük komolyan a szerelmi vallomásai után meg pláne így nem köszöntünk vissza. Erre a válasza ennyi volt: "De csúnyák vagytok!"

Most értem én, hogy haverok előtt védeni kell az egóját, de nem áll össze a kép. Miért vallott mindkét barátnőmnek viccből szerelmet, közben meg néz?

Csak arra tudok gondolni, hogy valami probléma van nála fejben, vagy egyszerűen leragadt az óvodás "piszkálom aki tetszik" taktikánál.

Srácok ti mit gondoltok, mi lehet a valódi szándék ezek mögött?


Én 17/L

Ő 18/F



tegnap 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

semmi

szimplán szórakoztatónak tartja ezt a viselkedést


gyerekes

tegnap 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Ez valami mélyszegény régióban található szakmunkásképző? Csak mert kb. ott van ilyen színvonal. Egyébként az lehet, amit leírtál. Védi az egóját, nem tud máshogy ismerkedni, de amúgy örülne már, ha lenne valakije. Szánalmas.
tegnap 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
79%
Gáz. Nagyon.
tegnap 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem annyi a célja, hogy befészkelje magát a fejedbe. Azt akarja, hogy agyalj rajta, mert ez hosszabb távon kiválthat vonzódást.
tegnap 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#2 Majdnem eltaláltad xd

Vagyis van olyan ágazat is a sulinkban. Az illető, akiről szó volt ő érettségis osztályba jár, de a haverjait onnan válogatja.


#4 Igen, ez a legvalószínűbb. Csak még soha nem találkoztam ilyen helyzettel és érdekelt, hogy ez mennyire normális.

ma 01:09
 6/6 anonim ***** válasza:

"még soha nem találkoztam ilyen helyzettel és érdekelt, hogy ez mennyire normális"

Amennyiben azt nevezed normálisnak, ami az általános: nem normális, hiszen ha az lenne, már találkoztál volna ilyen helyzettel.

Ha viszont az a kérdés, hogy az adott fiú mennyire százas: ennyiből nem derül ki. Mindenféle emberek vannak.

ma 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!