Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett eltűnve egy lány,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett eltűnve egy lány, ha amúgy minden rendben vele? Bepasizott?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel közös facebook csoportban ismerkedtem meg, nyáron 2x találkoztunk, de nem lett belőle semmi. Azóta is beszélgettünk. Nekem továbbra is tetszett, de nem mertem ráhajtani, mert féltem a kudarctól. Ráadásul nagyon messze lakik, ország másik fele.

Most már lassan 2 hete nem ír. Se privát, se közös csoport, pedig gyakran elérhető.

Ha ráírok, akkor is nagyon szűkszavú, de azt állítja, hogy minden rendben vele.

Egy közös netes ismerősnek mondta állítólag pár hete, hogy nagyon tetszik neki valaki. Ennyiről tudok.


okt. 9. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Suliba jár? Lehet hogy kevesebb ideje van, és azt nem a csoportra fordítja

Ha tetszik neki valaki akkor esélyes hogy ha még nem is jöttek össze inkább arra orientálódik a figyelme.

Ha pedig az ország nagyon más pontjaiban laktok akkor annak a kapcsolatnak nem sok esélye lett volna.

Válaszol mert nem akar bunkó lenne és te sem ártottál neki de nincs érdeklődése már feléd vagy a csoport felé

okt. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ennek a kapcsolatnak nem lett volna jövöje, túl nagy távolság, jobb ez így.

De szerintem már ráunt erre az egészre, csak nem akar bunkón lekoptatni

okt. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
"féltem a kudarctól. Ráadásul nagyon messze lakik" - Akkor miért kérdezed? Nem kötekedésből, de miért lesz neked jobb/rosszabb, ha egy amúgy is elérhetetlen lányról megtudod, hogy kapcsolatban van?
okt. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, de a tökölődésed miatt simán hihette azt, hogy veled nem lesz semmi.
okt. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!